MERYEM UZERLİ İLE RENKLİ TANITIM


Başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliği, sempatikliği ve tarzıyla bilinen Meryem Uzerli, FLO’nun 2019 marka yüzü oldu.

Güzel oyuncunun katılımıyla gerçekleşen 2019 İlkbahar/Yaz Koleksiyon tanıtımının da yapıldığı lansman gecesinde FLO’nun ilkbahar reklam filmi görücüye çıktı. Geceye katılan davetliler, modern, birbirinden şık ve renkli ayakkabı koleksiyonunu incelerken, Meryem Uzerli, kadınların ayakkabılara olan ilgisini vurgulayarak koleksiyonu misafirlere tanıttı.

FLO Mağazacılık Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ziylan, ‘Herkesin Ayakkabıcı Olma’ vizyonuyla çıktığımız yolda bugün Türkiye’nin lider ayakkabıcısı olmanın gururunu yaşıyoruz’ dedi.

Firma ayrıca Meryem Uzerli’nin de yüzü olduğu sosyal sorumluluk projesi ‘Turuncu Bağcık’ kapsamında, geceye katılan misafirler adına ihtiyaç sahibi çocuklara yeni bir çift ayakkabı hediye etti.

Esra Ergintuğ

Şilan Makal

İvana Sert

Saba Tümer

Yasmin Erbil

Elif İnci Aras

Arzu Özal

Gülenay Kalkan, Tarık Ünlüoğlu

Ayşe San, Erkut Soyak

Bahar Tangır, Gökhan Çarmıklı

Belda ve Ozan Kaçmaz

Buse ve Volkan Bahçekapılı

Çağla Gürsoy, Melda Tuna

Dilek Birgen

Elif Yazıcı Girgin

Gamze ve Nedim Keçeli

Gülnur Güneş

Pelin Şeker

Petek Ertüre, Berat Aşıcıoğlu

Sitare Kalyoncuoğlu

Zeynep Müftüoğlu ve Cenk Kangöz

Zeynep ve Alkan Zor

 

 Notice: Undefined offset: 0 in /home/tekmagazin/domains/tekmagazin.com/public_html/wp-content/plugins/zombify/zombify.php on line 533

Notice: Undefined offset: 0 in /home/tekmagazin/domains/tekmagazin.com/public_html/wp-content/plugins/zombify/zombify.php on line 533
Choose A Format