Erkurt Holding 40 yaşında


Erkurt Holding, kuruluşunun 40. yılını, çalışanları ve aileleriyle şölen havasında kutladı. Gecenin finalinde sahne alan Sunay Akın ve İlhan Şeşen performanslarıyla büyük alkış topladı.

Tofaş  Spor Salonu’nda düzenlenen geceye Erkurt Holding Kurucu ve Onursal Başkanı Ahmet Kurtcebe Alptemoçin, Yönetim Kurulu üyeleri ve eşleri, Genel Koordinatör Nazım Serhatlı yanı sıra Erkurt Holding’in üst düzey yöneticileri, müşteriler, çözüm ortakları, iş ve cemiyet dünyasının önemli isimleri katıldı.

Gecenin ilk konuşmasını Erkurt Holding Yönetim Kurulu Başkanı Âli Kerem Alptemoçin gerçekleştirdi. Alptemoçin, ‘Değişim bazılarına ürkütücü gelebilir. Ben ise daha çok heyecan verici buluyorum. Bu sayede hem kendi adıma hem de şirketlerimiz adına yeni hayaller kuruyor ve yeni hedefler belirliyorum. Değişeceğiz, gelişeceğiz ve daha güçlü, hızlı olarak bu yarışta var olacağız’ dedi.

Daha sonra söz alan Ahmet Kurtcebe Alptemoçin de, ‘Geride bıraktığımız 40 yılı gözlerimin önünden geçirip nerelerden nerelere geldiğimizi görünce mutluluğum bir kat daha artıyor. Dile kolay… Tam 40 yıl önce bütün güçlüklere rağmen ‘inanç ve güvenle’ çıktığımız bu yolda sabırla, özveriyle ilerledik’ diye konuştu.

Gecenin en büyük ödülü ise A. Kurtcebe Alptemoçin’e Yönetim Kurulu tarafından verildi. ‘Alptemoçin-Bekler Endüstriyel Gelişim ve Eğitim Vakfı’ ihtiyacı olan ailelere çocuklarının eğitimlerinden uzak kalmamaları için destek olacak. Üstün nitelikli çocukların endüstriyel hayata katılabilmeleri ve doğru yönlendirilebilmeleri adına onlara destek olacak ve kapsamlı rehberlik hizmeti sunacak.

Kutlama programının finalinde kendine has üslubuyla öyküler anlatan Sunay Akın ilgiyle dinlendi.

Aşk şarkılarının en sevilen yorumcularından İlhan Şeşen de kutlama organizasyona renk kattı.