47 YAŞINDA ‘DÜNYANIN EN GÜZEL KADINI’


Her yıl, dünyanın en güzel kadınını seçen People dergisi, ‘2019’un En Güzel Kadını’ unvanını Jennifer Garner’a verdi.

47 yaşındaki oyuncu, haberi, katıldığı The Ellen DeGeneres Show adlı TV programında duyurdu. ‘Sizin de beklediğiniz gibi ben de Kaia Gerber’i bekliyordum ama ben seçildim. Bu çok saçma’ yorumunda bulundu.

Yılın en güzel kadını seçildiğine inanamadığını söyleyen Garner, People dergisinin güzellik özel sayısının kapağında yer aldı.

Ünlü oyuncu, röportajında, ‘Aynaya bakmak yerine dünyaya neler verebileceğimi düşündükçe daha mutlu hissediyorum’ dedi.

Violet (13), Seraphina (10) ve Samuel (7) adlı üç çocuğunun babası Ben Affleck’ten boşanan Garner, hayır işlerine önem vermesiyle ve özellikle de çocuklara yardım eden ‘Save the Children’ hareketinde yer almasıyla tanınıyor.

‘Alias’ adlı dizide ‘Sydney Bristow’ karakterine can vererek büyük üne kavuşan Garner, ‘En İyi Kadın Oyuncu’ rolüyle ‘Altın Küre’ ve ‘Beyaz Perde Sanatçıları Derneği’ ödülüne layık görülmüştü.

Garner; Krallık, Juno (2007), Timothy Green’in Sıradışı Yaşamı (2012), Sınırsızlar Kulübü (2013) ve Love, Simon (2018) gibi filmlerdeki rolleriyle tanındı.

 Notice: Undefined offset: 0 in /home/tekmagazin/domains/tekmagazin.com/public_html/wp-content/plugins/zombify/zombify.php on line 533

Notice: Undefined offset: 0 in /home/tekmagazin/domains/tekmagazin.com/public_html/wp-content/plugins/zombify/zombify.php on line 533
Choose A Format