KYLIE JENNER’DAN YENİ REKOR


Kardashian’lar ailesinin en küçük üyesi olan Kylie Jenner, ailenin en popüleri oldu.

Kylie Jenner, kısa bir süre önce Instagram’da 200 milyon takipçiye ulaşarak ününü artırdı. Kylie, 200 milyon takipçisiyle; futbolcu Cristiano Ronaldo, aktör Dwayne Johnson ve şarkıcı Ariana Grande’den sonra sosyal medyada en çok takipçi sayısına sahip isim oldu.

Kendi adını taşıyan kozmetik ürünleri markasıyla başarıyı yakalayan 22 yaşındaki Kylie Jenner, Forbes dergisine göre bu yıl da ‘kendi servetini yaratan’ en genç milyarder olduğu ilişkin haberler basına yansımıştı. Şirketinin yüzde 51’ini satarak büyük bir gelir elde eden Kylie Jenner’ın kişisel serveti 1.2 milyar dolar (8.1 milyar TL). Kardashian ailesinin en genç üyesi, geçen yıl da listenin ilk sırasındaydı.

Ancak Forbes dergisi, üst üste servetini kendi yapan en genç milyarder (Self-Made Billionaire) ilan ettiği Kylie Jenner, hakkında bir yazı yayınladı.

Dergi, resmi web sitesinden Jenner’ın bu servetinin kurmaca olduğunu, aslında kendi adını taşıyan kozmetik şirketinin söylendiği kadar gelir elde etmediğini iddia etti.

‘Saygın olduğunu düşündüğüm sitede bir dizi yanlış ifade ve kanıtlanmamış varsayımlar yer alıyor’ diyerek iddiaları yalanlayan Jenner, ‘Başarılı bir işim var ve bunu gayet iyi yapıyorum. Size şu anda ne kadar param olduğunu tespit etmekten çok daha önemli olan 100 farklı şey sıralayabilirim’ açıklamasını yapmıştı.

 


Choose A Format