Tek Magazin http://www.tekmagazin.com MAGAZİNE DAİR NE VARSA... Thu, 07 Nov 2019 13:06:47 +0000 tr hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.2.3 HADİSE SUSKUNLUĞUNU BOZDU: MURAT VE BEN… http://www.tekmagazin.com/haber/hadise-suskunlugunu-bozdu-murat-ve-ben/ http://www.tekmagazin.com/haber/hadise-suskunlugunu-bozdu-murat-ve-ben/#respond Thu, 07 Nov 2019 13:06:47 +0000 http://www.tekmagazin.com/?p=92546 Murat Boz ile Aslı Enver’in yollarını ayırmasının ardından Boz’la bir paylaşım yapan Hadise, tepkileri üzerine çekmişti. Konuyla ilgili Hadise’den açıklama geldi.

Aslı Enver ile Murat Boz, geçtiğimiz günlerde 2,5 yıllık ilişkilerine yine son vererek hayranlarını hüsrana uğratmışlardı. Bu ayrılık henüz magazin masalarında konuşulurken Hadise’nin yaptığı bir paylaşım sosyal medyayı karıştırmıştı. O Ses Türkiye’nin kulisinden Murat Boz’la samimi fotoğrafını paylaşan Hadise, tepki çekmişti.

Kameralar önünde konuşmam…

Eleştiri oklarının hedefi haline gelen Hadise, ‘Bu soruya cevap bile vermeyeceğim, bu saygısızlık… Biz dostuz ve bunu yıllardır söylüyoruz. Bu saatten sonra bu konuların hala konuşuluyor olması çok can sıkıcı. Aslı’yı da çok seviyorum Murat’ı da. Ve onların özel hayatını kameraların önünde konuşmam’ dedi.

 

]]>
http://www.tekmagazin.com/haber/hadise-suskunlugunu-bozdu-murat-ve-ben/feed/ 0
KADİR İNANIR, EBRU POLAT’IN AMCASI MI?.. AÇIKLAMA GELDİ http://www.tekmagazin.com/haber/kadir-inanir-ebru-polatin-amcasi-mi-aciklama-geldi/ http://www.tekmagazin.com/haber/kadir-inanir-ebru-polatin-amcasi-mi-aciklama-geldi/#respond Thu, 07 Nov 2019 12:53:24 +0000 http://www.tekmagazin.com/?p=92542 Yeşilçam’ın usta oyuncu Kadir İnanır, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.

Yakın dostuyla birlikte geldiği AVM’de ayakkabı ve takım elbise deneyen Kadir İnanır, geçtiğimiz günlerde şarkıcı Ebru Polat’ın, ‘Kadir İnanır öz amcam olabilir’ sözlerinin hatırlatılması üzerine açıklama yaptı. Usta sanatçı, ‘Böyle bir şey mümkün değil. Amcası falan değilim tabii ki. Ebru Hanım saçmalamış’ dedi.

 

]]>
http://www.tekmagazin.com/haber/kadir-inanir-ebru-polatin-amcasi-mi-aciklama-geldi/feed/ 0
İPEK TANRIYAR: 6 HAFTALIK HAMİLEYİM http://www.tekmagazin.com/haber/ipek-tanriyar-6-haftalik-hamileyim/ http://www.tekmagazin.com/haber/ipek-tanriyar-6-haftalik-hamileyim/#respond Thu, 07 Nov 2019 12:46:26 +0000 http://www.tekmagazin.com/?p=92537 Geçtiğimiz nisan ayında Murat Evler’le nikah masasına oturan İpek Tanrıyar hamile…

2. Sayfa programına telefonla bağlanan Tanrıyar yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Çok küçük aslında birazcık zaman geçsin bu güzel haberi öyle paylaşalım istedik ama duyuldu. Önümüzde 2 aylık kritik süreç var ben henüz 6 haftalık hamileyim. Eşim de ben de bu duruma çok şaşırdık. Çünkü biraz plan program yapıp öyle ilerlenmeyi düşünüyorduk Allah bağışlayınca bizim için de sürpriz oldu. Geçen hafta tiyatro oyunumuz vardı. Orada da beraber yürüdüğüm yol arkadaşlarımla sohbet ederken ben onlara ‘geciktiğimi’ söyledim. Onlar da ısrarla test yapmamı istediler. Ben de onları dinledim. Eczanenin kapanmasına beş dakika kala test için gerekli malzemeleri aldım. Testi yapınca şoke oldum, hiç beklemiyordum. Oyundan sonra o çubukla eve gittim. Eşim evde beni bekliyordu kapıyı açınca çubuğu gösterdim. O da büyük şaşkınlık yaşadı. İkimiz de şu an çok mutluyuz.

 

]]>
http://www.tekmagazin.com/haber/ipek-tanriyar-6-haftalik-hamileyim/feed/ 0
KARŞINIZDA KIBRISLI SELİM! http://www.tekmagazin.com/haber/karsinizda-kibrisli-selim/ http://www.tekmagazin.com/haber/karsinizda-kibrisli-selim/#respond Thu, 07 Nov 2019 12:33:01 +0000 http://www.tekmagazin.com/?p=92520 Ahmet Kural, yakında vizyona girecek ‘Baba Parası’ filminde müthiş bir performansa imza attı.

Başarılı oyuncu Ahmet Kural, ölen babasının mirasının peşine düşen ve bu uğurda üvey annesiyle kıyasıya bir mücadele içine giren ‘Kıbrıslı Selim’ rolüyle yine çok güldürecek. Kural, ‘Baba Parası’nda komik lafları, atletik yapısının yanı sıra, Kıbrıs Türklerinin kendine has şivesini başarıyla canlandırdı.

Oyuncu, merakla beklenen Kıbrıslı tiplemesi için şu açıklamayı yaptı:

Kıbrıslı Selim için günlerce çalıştım. Rol arkadaşım aslen Kıbrıslı olan usta oyuncu Osman Alkaş bana çok destek verdi. Kıbrıs’ta da birebir ders aldım ve Kıbrıslı soydaşlarımızla bol bol sohbet ettim. Konuşmalarını, espri anlayışlarını inceledim. Sette herkes çok beğendi. Kıbrıslı Selim’i hayranlarımın da çok seveceklerini umuyorum.

Selçuk Aydemir’in senarist ve yönetmenliğini üstlendiği filmde Ahmet Kural, Murat Cemcir, Devrim Yakut, Rasim Öztekin, Yağmur Tanrısevsin, Özgür Emre Yıldırım, Deniz Barut, Giray Altınok, Ayhan Taş, Osman Alkaş rol alıyorlar. Baba Parası 1 Ocak 2020’de vizyonda olacak.

]]>
http://www.tekmagazin.com/haber/karsinizda-kibrisli-selim/feed/ 0
İNATÇIYIM VE İSTEKLERİMDEN VAZGEÇMEM http://www.tekmagazin.com/haber/inatciyim-ve-isteklerimden-vazgecmem/ http://www.tekmagazin.com/haber/inatciyim-ve-isteklerimden-vazgecmem/#respond Thu, 07 Nov 2019 10:48:51 +0000 http://www.tekmagazin.com/?p=92462 Oyuncu Burcu Özberk verdiği röportajda kendisiyle ilgili ilginç itiraflarda bulundu.

‘Afili Aşk’ın ‘Ayşe’si Burcu Özberk, Mag dergisine röportaj verdi. Patavatsız olduğunu söyleyen Burcu Özberk ilginç açıklamalar yaptı:

Çok düşünmeden konuşurum. Alkıma ilk geleni direkt söylerim. Ama bu durum ikili ilişkilerde bazen sorun oluyor.

Sevmediğimi net belli ederim

Sevgimi büyük yaşarım.

Kendi hayatımı ben yönetirim, inatçıyım ve isteklerimden vazgeçmem.

 

]]>
http://www.tekmagazin.com/haber/inatciyim-ve-isteklerimden-vazgecmem/feed/ 0
‘HERCAİ’NİN YILDIZINDAN ALKIŞLANACAK HAREKET http://www.tekmagazin.com/haber/hercainin-yildizindan-alkislanacak-hareket/ http://www.tekmagazin.com/haber/hercainin-yildizindan-alkislanacak-hareket/#respond Thu, 07 Nov 2019 10:03:27 +0000 http://www.tekmagazin.com/?p=92352 ‘Hercai’ dizisiyle yıldızı parlayan Ebru Şahin, alkışlanacak bir harekete imza attı.

Oyuncu Ebru Şahin, meslektaşlarına örnek olacak bir davranışla gündeme geldi. Snob Magazin’in haberine göre Şahin, Batman Dağ Yolu İlkokulu ve Muş Mescitli Karaağaç Köyü’ndeki miniklere ‘Köy Okulları Yardım Projesi’ aracılığıyla yüzlerce bot ve mont gönderdi.

Ebru Şahin’in bu hediyeleri sonrası büyük bir mutluluk yaşayan minikler, çektikleri videolarla güzel oyuncuya teşekkür etti. Çocukların, Ebru Şahin’e ‘Hercai’ dizisindeki karakterinden ötürü Reyyan diye seslenmesi de dikkatlerden kaçmadı.

]]>
http://www.tekmagazin.com/haber/hercainin-yildizindan-alkislanacak-hareket/feed/ 0
HADİSE SÖZÜNÜ TUTTU http://www.tekmagazin.com/haber/hadise-sozunu-tuttu/ http://www.tekmagazin.com/haber/hadise-sozunu-tuttu/#respond Thu, 07 Nov 2019 09:15:17 +0000 http://www.tekmagazin.com/?p=92473 Hadise, kendisiyle tanışmak isteyen epilepsi hastası hayranı Edanur’un çağrısına kayıtsız kalmamış, ‘En kısa sürede görüşeceğiz.” yanıtı vermişti.

Hadise, epilepsi hastası hayranı Edanur’a verdiği sözü tuttu. Ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabından birlikte çekilen fotoğraflarını paylaşarak, ‘Eda Nur’un bir hayali vardı, benimle tanışmak. Bugün tanıştık, uzun uzun konuştuk’ dedi.

Hadise Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, ‘Eda Nur’un bir hayali vardı, benimle tanışmak. Bugün tanıştık, uzun uzun konuştuk. Hayatımın en özel anlarından bir tanesiydi. Asla unutmayacağım. Eda Nur buradan da söylüyorum seni çok seviyorum. İyi ki geldin. Buluşmamıza yardımcı olan herkese teşekkür ederim’ ifadelerini kullandı.

 

]]>
http://www.tekmagazin.com/haber/hadise-sozunu-tuttu/feed/ 0
KENAN DOĞULU VE BEREN SAAT’TEN BARIŞMA PARTİSİ http://www.tekmagazin.com/haber/kenan-dogulu-ve-beren-saatten-barisma-partisi/ http://www.tekmagazin.com/haber/kenan-dogulu-ve-beren-saatten-barisma-partisi/#respond Thu, 07 Nov 2019 08:23:21 +0000 http://www.tekmagazin.com/?p=92516 Beren Saat ile Kenan Doğulu 2014’de evlenmişti. Çiftin evliliğinde 9 ay önce kriz çıkmıştı. Doğulu, Beren Saat’i saatler süren konuşma sonrası ikna etti.

Geçen mayısta eşine ‘Sen masumiyetini kaybettin, ben oyun arkadaşımı’ sözleriyle sitem eden Beren Saat eve döndü. Kenan Doğulu barışmanın şerefine Beykoz’daki evlerinde bir davet verecek. Davete çiftin yakın dostları katılacak.

 

]]>
http://www.tekmagazin.com/haber/kenan-dogulu-ve-beren-saatten-barisma-partisi/feed/ 0
‘RECEP İVEDİK 6’NIN GALASINA ÜNLÜLER AKIN ETTİ http://www.tekmagazin.com/cemiyet/recep-ivedik-6nin-galasina-unluler-akin-etti/ http://www.tekmagazin.com/cemiyet/recep-ivedik-6nin-galasina-unluler-akin-etti/#respond Thu, 07 Nov 2019 07:00:59 +0000 http://www.tekmagazin.com/?p=92493 Togan Gökbakar’ın yönettiği ve senaryosunu Şahan Gökbakar’la kaleme aldığı ‘Recep İvedik’ serisinin son filmi, ‘Recep İvedik 6’nın galası büyük ilgi gördü.

Konuklarını eşi Selin Gökbakar’la karşılayan Şahan Gökbakar, gösterim öncesi yaptığı açıklamada çok heyecanlı olduklarını dile getirdi. Gökbakar, ‘Herkesin çok sevdiği bir karakter ve serinin altıncısı… Bizce çok güzel oldu. Artık top seyircide. Seyircimiz izlesin, notumuzu versin’ dedi.

İvedik serisi devam edecek…

Serinin seyirci istediği sürece devam edeceğini dile getiren oyuncu, seri yapımların dünyada da çok fazla örnekleri olduğunu aktararak, ‘Bize özel değil. Fast & Furious, Harry Potter, Superman ve Rambo gibi, say say bitmez. Seri devam edecek gibi duruyor şimdilik’ ifadelerini kullandı.

Togan Gökbakar, Selin ve Şahan Gökbakar ile Nurullah Çelebi

Dilşah Demir, Togan Gökbakar, Yasemin Sakallıoğlu, Şahan Gökbakar

Demet Akbağ, Yılmaz Erdoğan

Neslişah ve Engin Altan Düzyatan

Işıl ve Rüştü Reçber

Murat Han, Ece ve Mahsun Kırmızıgül

Özlem ve Berkay Şahin

Ecem Baltacı

Ayşe Estetik, Seray Sever ve Soner Sever

Sinan Albayrak ve Ömür Gedik

Korhan Saygıner ve Zuhal Topal

Necati Kocabay, Murat Cemcir

Elif ve Kerem Gönlüm

Aslışah Alkoçlar

 

]]>
http://www.tekmagazin.com/cemiyet/recep-ivedik-6nin-galasina-unluler-akin-etti/feed/ 0
FİKRET ORMAN VE TUĞBA COŞKUN EVLENİYOR http://www.tekmagazin.com/haber/fikret-orman-ve-tugba-coskun-evleniyor/ http://www.tekmagazin.com/haber/fikret-orman-ve-tugba-coskun-evleniyor/#respond Thu, 07 Nov 2019 06:40:47 +0000 http://www.tekmagazin.com/?p=92512 Tuğba Coşkun ile Fikret Orman’ın bir yıl önce başlayan aşklarında sürpriz gelişme yaşanıyor.

Posta’dan Müge Dağıstanlı’nın haberine göre; Çift kısa bir süre önce çıktıkları tatilde evlilik kararı aldı. Yılbaşından hemen sonra da sade bir törenle nikah masasına oturacaklar. Fikret Orman’ın Miami, Meksika ve Küba’yı kapsayan 10 günlük tatili evlilik teklifi için organize etti. Tuğba Coşkun tatil dönüşü nikah davetini organize edecek.

Fikret Orman 2 kızının annesi Sedef Orman ile 1992-2012 yılları arasında evli kalmıştı. Tuğba Coşkun 2005’de evlendiği Mehmet Ali Erbil’den 2010’da boşanmıştı.

 

]]>
http://www.tekmagazin.com/haber/fikret-orman-ve-tugba-coskun-evleniyor/feed/ 0