BERKAY AÇILIŞI KIZIYLA YAPTI


Berkay, Harbiye Açıkhava Konserleri kapsamında önceki gece yine muhteşem bir konser verdi. Berkay’ın sahnede kızı Arya ile buluşması ise alkışlandı.

Dinleyicileri ‘İnanırım’ şarkısıyla selamlayan popçu, şarkının yarısında seyirciden özür dileyerek, ‘Kızım Arya bugün ilk defa beni sahnemde izlemeye geldi. Şarkıyı okuduğum sırada, ağladığını görünce dayanamadım baba yüreği işte’ diyerek kızını sahneye aldı. Son şarkısı ‘Deli Et Beni’yi kızıyla beraber seslendirip dans eden Berkay, böylece sahnesinde bir ilki yaşamış oldu.

Kendi parçalarının yanı sıra Harun Kolçak, Yıldız Tilbe, Sezen Aksu ve Cengiz Kurtoğlu gibi müziğin efsane isimlerinin şarkılarına yer veren Berkay, oyun havaları ile de seyirciyi yerine oturtmadı.

20 yıllık dostum dediği Fettah Can’ı sahneye davet ederek, ‘Biz Fettah Can’la çok eski dostuz. Allah ona öyle güzel bir yetenek vermiş ki böyle güzel şarkılar yazmış ve yorumlamış’ dedikten sonra sözü ve müziği Fettah Can’a ait olan ‘Işıklı Yol’ ve ‘Özledim’i sanatçıyla beraber söyledi.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan üzücü olayı sahnesinde dile getiren Berkay, Emine Bulut’u Sezen Aksu’nun ‘Ünzile’ şarkısıyla andı. Şarkıyı seslendirdiği an sanatçının arkasındaki ekranlarda Emine Bulut yazısı yer aldı.

Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin ve kızı Arya

Rüştü ve Işıl Reçber

Fettah Can ve eşi Cansu Kurtçu

 


Choose A Format