HADİSE’NİN BAŞI YİNE DERTTE


Şarkıcı Hadise’nin başı kendisini rahatsız ettiği gerekçesiyle uzaklaştırma kararı aldığı Tarık D. ile yine derde girdi. Hadise, kendisini gözetleyen şahısla uzlaşma teklifini reddedince şüpheli hakkında üç aydan bir yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Saplantılı hayranı Tarık D. ile başı dertte olan Hadise, yeni bir olayla karşı karşıya kaldı. Hadise’nin oturduğu siteye sık sık gelip rahatsız ettiği için hakkında uzaklaştırma kararı verilen Tarık D., şimdi de şarkıcıyı gözetlerken yakalandı.

Sabah’tan Dilek Yaman Demir’in haberine göre; oturduğu siteye defalarca gelerek Hadise’yi rahatsız ettiği için hakkında uzaklaştırma kararı verilen Tarık D., bu kez şarkıcıyı gözetlerken yakalandı. Hadise, uzlaşmayı reddedince şüpheli hakkında bir yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Tarık D., ocak ayında Hadise’nin oturduğu siteye gelip güvenlik görevlilerine sanatçıyı sordu. İstediği cevabı alamayan genç adam, gecenin ilerleyen saatlerinde yeniden siteye geldi.

Güvenlik görevlileri durumu Hadise’ye bildirdi ama sanatçı olayı önemsemedi. Tarık D., ertesi gün yeniden sitenin önüne gelip aracıyla kapıyı gözetlemeye başlayınca işin ciddiyetini fark eden şarkıcı, şahıstan şikayetçi oldu. Bu arada İstanbul Aile Mahkemesi de Tarık D.’nin bir ay süreyle Hadise’ye yaklaşmamasına karar verdi. Başsavcılık ise yaptığı soruşturmayı tamamladı. Hadise, kendisini gözetleyen şahısla uzlaşma teklifini reddedince şüpheli hakkında üç aydan bir yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

 


Choose A Format