10 yıl sonra kamera karşısında


Arzum Onan Aslantuğ ve Mehmet Aslantuğ, Cif’in yeni reklam kampanyası ‘Merhaba Güzellik’ için 10 yıl aradan sonra yeniden birlikte kamera karşısına geçti.

Ev bakım markası Cif’in yeni kampanyasının yüzü Arzum Onan Aslantuğ ve Mehmet Aslantuğ oldu. Ünlü çiftin 10 yıl aradan sonra ilk kez birlikte kamera karşısına geçtiği kampanya ‘Merhaba Güzellik’ sloganıyla hayata geçirilecek.

Kampanya, yaşam alanlarının temiz, güzel ve estetik görünmesinin insanların ruh haline olumlu etkileri olduğu; evi kimin temizlediğinden çok temiz bir evde yaşamanın insanları daha mutlu ettiği gerçeğinden yola çıkıyor.

Kampanya kapsamında çekilen ilk reklam filminde ikiliyi evlerini birlikte temizledikten sonra temiz evlerinin keyfini çıkarırken göreceğiz.

Oldukça keyifli ve eğlenceli geçen reklam filmi çekimlerinde Arzum Onan Aslantuğ, ‘Bu reklam filmi ile ekranlara taşıdığımız tablo aslında bizim evimizin de normali; ev işleri kesin bir şekilde paylaştırılmaz ve herkes mutlaka eline değen işi yapar. Çünkü temiz bir evde yaşamak hepimize huzur ve mutluluk veriyor’ dedi.