73. yaşın ilk öpücüğü Ferhat Göçer’e


İstanbul eğlence hayatının gözde makanı Günay Restaurant, tarihi gecelerinden birini yaşadı.

73. yaşına Günay sahnesinde ‘merhaba’ diyen Emel Sayın, doğum günü coşkusunu kuliste aynı sahneyi paylaştığı Ferhat Göçer’le, sahnede ise kendisini dinlemeye gelen müzikseverle yaşadı.

Dillere dolanan şarkılarını hayranları için seslendiren Emel Sayın, performansıyla göz doldurdu. 73. yaş gününü kendisi için Günay Restaurant tarafından özel olarak hazırlanan sürpriz doğum günü pastasının mumlarını üfleyerek kutlayan Sayın, yıllara meydan okuyan güzelliğiyle göz kamaştırdı.

Sahne arasında kuliste bir araya gelen Emel Sayın ve Ferhat Göçer, eğlenceli paylaşımlarıyla sosyal medyayı salladı. Emel Sayın’ın doğum gününü, ‘Buradan Yeşilcam’a sesleniyorum. Ben bir Tarık Akan değilim, bir Kartal Tibet değilim, bir Ediz Hun hiç değilim… Ama ben düet yapabiliyorum. Hem de Emel Sayın’la’ sözleriyle kutlayan Ferhat Göçer, Yeşilcam’ın Mavi Boncuk lakaplı yıldızından öpücüğü kaptı.

‘Ah benim Kemal Sunal’ım’ diyerek sanatçı Ferhat Göçer’in yanağına öpücüğü konduran Emel Sayın başarılı sanatçıyı sahneye gecenin en değerli hediyesiyle uğurladı.