ASLI ENVER VE ÖZCAN DENİZ İSRAİL’DE… İŞTE İLK GÖRÜNTÜLER


İstanbullu Gelin dizisinin başrolleri Aslı Enver ve Özcan Deniz İsrail’e gitti. İkilinin önce uçaktan sonra da İsrail’e ayak bastıkları ilk andan görüntüler gelmeye başladı.

İsrail’de bir konser verecek olan Özcan Deniz’in bu konserden 1 milyon dolar alacağı iddia edilirken, rol arkadaşı Aslı Enver de İsrail gezisinden 350 bin dolar kazanacak.

İsrail’de oldukça popüler olan dizinin hayranları Özcan Deniz ile Aslı Enver’i ülkelerine davet ediyordu. Geçtiğimiz aylarda çıkan bir haberde Özcan Deniz ile Aslı Enver’in İsrail’e gitmek için anlaştıkları ama gelen ölüm tehditleri nedeniyle ziyaretten vazgeçtikleri yazılmıştı.

İsrail basında da yer alan haberlere göre de iki gösteri için yaklaşık 22 bin bilet bir günde satılmıştı. 6-7 Nisan’da İsrail’de yapılması beklenen gösterinin yapımcıları, ‘Tehditler konusu bizim için tuhaf değil. Özellikle bir Türk yıldızına gelince, hepimizin alıştığı bir gerçektir. Elbette konserler planlandığı üzere yapılacak’ ifadelerini kullanmıştı.

Tüm bu yaşananların ardından Aslı Enver ile Özcan Deniz bugün İsrail’e gitti. İkiliye ilgi oldukça büyüktü. Özcan Deniz havaalanında hayranlarını kırmadı ve onlarla fotoğraf çektirdi.

İşte görüntüler: