Aynadaki görüntü gerçeği ortaya çıkardı


Instagram’da bir fotoğraf paylaşan Tuvana Türkay’ın arkasındaki aynada Alper Potuk göründü. Milli futbolcuyla barıştığını ilan eden Türkay, bunu gizlemeye çalışsa da başarılı olamadı.

Birçok kez ayrılıp barıştığı futbolcuyla ilişkisine nisan ayında nokta koyan güzel oyuncu, Alper Potuk defterini tamamen kapatmıştı. Dedikodulara göre futbolcu, bu süre boyunca ne yapıp ettiyse eski aşkının gönlünü alamadı.

Ancak Tuvana Türkay’ın önceki gün Instagram’ın hikaye bölümünden paylaştığı bir fotoğraf, heni gelişmeyi ortaya koydu. 3 Ekim’de 28 yaşına basan Tuvana Türkay, evden pastalı bir fotoğrafını yayınladı. Arkadaki ayna ise gerçeği ortaya çıkardı. Aynada Alper Potuk’un göründüğünü fark eden oyuncu, bu fotoğrafı anında sildi.

Aynı kareyi beş dakika sonra yeniden paylaşan Tuvana Türkay, bu kez aynada Alper Potuk’un göründüğü bölüme ‘kalp’ emojisi koyarak ilişkisini kamufle etmeye çalıştı. Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçeli yıldızla barıştığına dair çıkan haberleri yalanlayan oyuncu, önceki akşamki paylaşımıyla da sosyal medyadan kendi kendini ele vermiş oldu. Bu arada Tuvana Türkay’ın Alper Potuk’la yeniden barışmayı ‘evlilik şartıyla’ kabul ettiği de konuşulanlar arasında.