Ayşegül Aldinç, Farah’ın cep telefonunu çantasına atınca…


Şarkıcı ve oyuncu Ayşegül Aldinç sosyal medya hesabından, oyuncu Farah Zeynep Abdullah ile çekilmiş bir selfie’sini ve başına gelen ilginç olayı paylaştı.

Ayşegül Aldinç, yeni dönem oyunculardan Farah Zeynep Abdullah ile çekilmiş bir selfie’sini hesabına yükledi. Ancak asıl şaşırtıcı ve heyecanlı olan kısım Aldinç’in bu karenin altına yazdıkları oldu. Usta isim, genç oyuncu Farah Zeynep Abdullah’ın cep telefonunu nasıl çantasına attığını ve yaşanan karışıklığı satırlara döktü…

Doğu Demirkol’un BKM’deki gösterisinde Farah Zeynep Abdullah’la karşılaştık. Onu televizyon ekranında, sinema perdesinde ilk gördüğüm günden beri çok beğenir ve takdir ederim. Karşılıklı hoş duygularımızı bir selfie’yle taçlandırdık. Sen bana gönder, ben sana yollayayım falan derken el çabukluğu marifet telefonunu çantama atmasaymışım iyiymiş tabi! Olaylar, olaylar! Eve dönerken o da ne arabanın içinde saat alarmına benzeyen bir tuhaf sinyal sesi! Telefonum çıldırmış olmalı derken aa bir baktım başka bir cep cihazı! Farah başka bir telefondan kendisini arıyor! Telefon bende! Neyse buluştuk mahcubiyet diz boyu, teslim ettim.