AYŞEGÜL YILDIZ’DAN İTİRAF: HİÇ AŞIK OLMADIM


İbrahim Tatlıses’in eski eşi Bursalı Ayşegül Yıldız, takipçilerinden gelen ‘İkinci kez anne olmak istiyor musunuz?’ ve ‘Kaç kere aşık oldunuz?’ sorularına verdiği yanıtlarla şaşırttı.

Ayşegül Yıldız, 2011 yılında İbrahim Tatlıses’le nikah masasına oturmuştu. Elif Ada adında bir kızları dünyaya gelen çift, 2013 yılında boşanmıştı. Instagram hesabı üzerinden takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Ayşegül Yıldız, özel hayatıyla ilgili çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Uzun zamandır Bursa’da yaşayan Yıldız, ‘İstanbul’a yerleşmeyi düşünüyor musunuz?’ sorusu üzerine ‘Evet dönüş yapıyorum. Kısmetse nisan sonu mayıs başı gibi taşınmış olurum’ ifadelerini kullandı.

Keşke çocuğu tek başıma yapabilsem…

40 yaşındaki Yıldız, yeniden çocuk sahibi olmak isteyip istemediği konusunda ise ‘Evet çok isterim keşke tek başıma yapabilsem’ yanıtını verdi. Ardından ‘Kaç kere aşık oldunuz?’ sorusu yöneltilen Ayşegül Yıldız, ‘Başkalarından dinlediğim aşk hikayelerinden çıkarım yaparsak hiç olmadım’ şeklinde dikkat çeken bir itirafta bulundu.

 


Choose A Format