BAŞAK DİZER TATLITUĞ: KIVANÇ’A ÇOK GÜLÜYORUM


Başar Dizer, eşi Kıvanç Tatlıtuğ’un kendisine taklitler yaptığını söyledi. Stil danışmanı, ‘Kıvanç’a çok gülüyorum. Evde devamlı taklit, mizah yapar, kafasında hemen yazar ve oynar’ dedi.

Başak Dizer Tatlıtuğ, ALEM dergisine kapak oldu. Eşi Kıvanç Tatlıtuğ’un kendisini güldürdüğünü belirten stil danışmanı, ‘Komik bir ortağım (Deniz Marşan) ve komik bir Whatsapp arkadaş grubum var. Onlara gülüyorum. Bir de Kıvanç’a çok gülüyorum tabii. Evde devamlı taklit, mizah yapar, kafasında hemen yazar ve oynar’ diye konuştu.

Özel hayatını ortada yaşamayı sevmediğini söyleyen Başak Dizer Tatlıtuğ, ‘Evliliğimle göz önünde olmak benim seçimim değildi. Öyle gelişti, elimde olan bir şey değil. Evlenmeden önce de aynı sektörde olduğum için işim gereği çok sakin bir sosyal hayatım yoktu. Tabii, evlilikle bu çember genişledi. Evliliğinizi ve özel hayatınızı ne kadar gizli yaşarsınız dışarıdan o kadar az müdahale yapılıyor, o kadar az konuşuluyorsunuz. Bir de yapı gereği zaten ben özel hayatımı ortada yaşamayı seven bir insan değilim, hiçbir zaman olmadım. Kıvanç (Tatlıtuğ) da aynı şekilde. Evliliğin en önemli yapı taşı saygı ve anlayış. Birlikte eğlenmek, güzel vakit geçirmek, el ele neşeyi, coşkuyu ve tabii üzüntüyü paylaşabilmek; birlikte gülmek, seyahat etmek, kaliteli zaman geçirmek; birbirine yetebilmek; birbirini tamamlamak ve beslemek. Bu dediklerimin içinde hep aşk var. Aşık olmadan çok güzel vakit geçirmek zor. Ama bunların hep saygı çerçevesinde olması önemli. Aşk ilişkileri genelde sevgi ve saygı ile başlıyor ama bu hep devam etmek zorunda yoksa büyü bozuluyor’ şeklinde konuştu.

Stil danışmanı 2020 yılı içinse, ‘Koca bir boşluk gibi geliyor bana. Karantina süresinde çokça kitap okudum; kişisel gelişime çok düşkünüm, değişik meditasyonlar öğrendim; online derslere katıldım. Nefes egzersizleri, yürüyüş ve bolca yoga yaptım. Yeni farklı yemekler pişirdik. Evde kocam ve evcil hayvanlarımızla birlikte sakin dört-beş ay geçirmek her şeye rağmen güzeldi. Ruhuma iyi geldi’ dedi.

 


Choose A Format