BENİMLE EVLENMEN LAZIM… SOĞANLARI BEN DOĞRARIM!


Nurgül Yeşilçay, sevgilisi Necati Kocabay’dan nasıl bir evlilik teklifi aldığını anlattı. Kocabay’ın kendisi için şarkı bestelediğini söyleyen Yeşilçay, şarkının sözlerini de paylaştı.

Oyuncu Nurgül Yeşilçay, BeStyle dergisinin yeni sayısı için objektif karşısına geçti. Rol aldığı ‘Gülperi’ dizisinin gidişatından mutlu olduğunu söyleyen Yeşilçay, özel hayatıyla ilgili de bilinmeyenleri anlattı. Uzun süredir birlikte olduğu Kocabay ile evlenecekleri haberleriyle sık sık gündeme gelen oyuncu, sevgilisinden nasıl bir evlilik teklifi aldığını anlattı.

Yeşilçay, ‘Bir sabah evdeyiz, benim için yaptığı müzik listesini açtı. Dinliyoruz, gayet normal rutinlerimize devam ediyoruz, sabah kahvesi falan… Bir şarkı çıktı birden. Aaa! Onun sesi! Bana özel şarkı bestelemiş! Şarkı şöyle, sıkı durun! ‘Benimle evlenmen lazım. Ömür boyu ayaklarını ben ısıtırım. Soğanları ben doğrarım. Seni hiç ağlatmam, hep güldürürüm. Sımsıkı sarılırım. Benimle evlenmen lazım…’ Çok romantikti bir andı. Aşkım benim’ diye konuştu.