Burcu Biricik’e anne desteği!


Burcu Biricik, Mert Fırat, Hazar Ergüçlü ve İlker Aksum’un başrolünü paylaştığı ‘Her Şey Seninle Güzel’ filminin şehir galaları tam gaz devam ediyor.

Filmin oyuncularından Burcu Biricik, önceki gün Eskişehir Espark Cinemaximum’da hayranlarıyla buluştu. Salonların hıncahınç dolu olduğu gösterim öncesinde kendisini saatlerce bekleyen sinemaseverlerle bir araya gelen Burcu Biricik çok mutlu oldu.

Eskişehir’e hızlı trenle gelen Biricik’e onu oyunculuk yapması için yüreklendiren ve ‘Kaderimi değiştirdi’ dediği annesi Müberra Sırçacı da eşlik etti.

Annesini de takdim eden oyuncu, ‘Annem de bugün benimle birlikte, o yüzden ayrı bir mutluluk yaşıyorum. Güzel bir aşk filmi çektiğimize inanıyoruz,  güzel bir duygusu olduğuna inanıyoruz. Rengiyle, dünyasıyla tatlı ve naif bir film. Umarım beğenirsiniz’ dedi

Yapımcı Shebnem Askin da, ‘Benim Eskişehir’e ilk seyahatim. Umarım bir dahaki sefere, bir film de Eskişehir’de çekmek için geliriz. Hepinize bakınca insanın içi açılıyor’ sözleriyle büyük alkış aldı.