Burcu Güneş’ten Anadolu şov


Burcu Güneş, 20. sanat yılını görkemli bir konserle kutladı. Zorlu PSM’de sahneye çıkan Güneş, eski ve yeni şarkılarını salonu dolduran sevenleriyle söyledi.

Son günlerde ‘Anadolu’nun Güneşi’ adlı türkü albümüyle gündemde olan Burcu Güneş, yeni albümünün lansman konserini ‘Vestel Gururla Yerli’ konserleri kapsamında verdi.

Sanatçının hayranlarının akın ettiği konsere Burcu Güneş’in annesi Bige Özkan, Samsun Demir, Hasan Saltık, Erkan Özerman, Tanju Babacan, Uğurkan Erez, Siren Ertan, David Şaboy gibi bir çok isim katıldı.

Burcu Güneş, konserinin birinci bölümünü yeni albümünde yer alan türkülerle açtı. Meltem Özbek imzalı lacivert renkli kadife elbisesiyle sevenlerini selamlayan sanatçı, konserinin ikinci bölümünde ise tasarımı kendine ait siyah elbise üstüne giydiği mavi renkli ‘jean’iyle ters köşe yaptı.

Burcu Güneş, Karadeniz müziğinin sevilen sesi Selçuk Balcı’yı sahneye davet ederek ‘Deniz Üstünde Fener’ türküsünü birlikte söyledi. Başarılı ses, sahne performansının yanı sıra enerjisi ve sahne kostümleriyle büyük alkış topladı.