Bursa’da Kenan Doğulu şov


Türk pop müziğinin güçlü sesi Kenan Doğulu, Açıkhava Güz konserleri kapsamında Bursa’da binlerce hayranına unutulmaz bir gece yaşattı.

Doğulu, Bursa’da ilk kez seslendirdiği ve müzik listelerinin üst sıralarından inmeyen ‘Vay Be’ albümündeki yepyeni şarkılarıyla Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nu dolduran sevenlerini coşturdu.

Doğulu bir ara sahneden inip seyirciler arasında uyuyan küçük bir kız çocuğun yanına giderek minik hayranını uyandırmaya çalıştı.

Ünlü sanatçı kendisini dinlemeye gelen küçük hayranlarının fotoğraf isteğini kırmayarak sahnede bol bol hatıra fotoğrafları çektirdi.

Açıkhavayı dolduran müzik sevenlerinde hemen hemen tüm şarkılara alkışlarla eşlik ettiği konserde, ışık ve görsel efektlerle desteklenen sahne şovu dikkat çekti.

Kenan Doğulu, temposu her dakika biraz daha artan sahne performansıyla 2,5 saat boyunca dinleyicilere coşkulu anlar yaşattı.

Sanatçı uzun bir aradan sonra Bursa’da konser vermenin kendisini heyecanlandırdığını söyledi.

Öte yandan konser bitiminde Kenan Doğulu’nun fanları etkinlik alanın arka kapısında bekleyerek ‘Kenan Abi sen bizim her şeyimizsin’ tezahüratları ile ünlü sanatçının kulisten çıkmasını bekledi. Sanatçı, kendisini bekleyen sevenleriyle kucaklaşıp bol bol hatıra fotoğrafları çektirdi.