Bursa’dan Nükhet Duru geçti


Bursa’nın yeni eğlence mekanı Podyum Sahne, bu kez sahnesinde Türk Pop Müziği’nin efsane sanatçısı Nükhet Duru’yu ağırladı.

Bir döneme imza atıp, günümüzde de aynı ışıltıyla sahnede parlayan, kitleyi kıskıvrak avucunun içine alıp, dev bir koro kuran Nükhet Duru, Podyum Sahne’de ustalığını konuşturdu.

Sahne sanatçısı olmanın yalnızca şarkı söylemek olmadığı, ses, söz, dans ve nükte ile ortaya çıkan o büyüleyici performansıyla da tüm izleyenlerine kanıtladı.

Türkiye’de pop müziğin ‘Dört Yapraklı Yoncası’ denilince akla gelen isimlerden biri olan Nükhet Duru, hem 40 yıldır sevilen ve dinlenilen klasikleşmiş şarkılarının, hem de 60’lı yıllardan bu yana Türk Pop Müziği’nin unutulmayan şarkılarının yer aldığı bir repertuvarla Bursa’daki sevenleriyle buluştu.

En sevilen şarkılarını Bursalı hayranları için söyleyen Çağdaş Türk Müziğinin dev ismi; zarafeti, sesi ve enerjisiyle konukları kendisine hayran bıraktı. Nükhet Duru, Podyum Sahne işletmecilerini gerek dekorasyonu, gerek hizmet kalitesi, gerekse vizyonel duruşu için tebrik etti.