Çağla Kubat: Hayatımın erkeğini sörfle buldum


Türkiye’de sörf denince akla gelen isimlerden olan oyuncu Çağla Kubat, verdiği röportajda ilginç açıklamalara imza attı.

Aynı zamanda Dünya Sörf Federasyonu Başkanı olan Amerikalı eşi Jimmy Diaz’la mutlu bir evlilik sürdüren Çağla Kubat, ’15 yaşından beri sörf yapıyorum. Televizyon hayatım ise güzellik yarışmasında dereceye girdikten sonra başladı. Ama ben yaptığım bu işler arasında her zaman sörfe öncelik verdim. Kalbim hep sörften yana oldu. Sörf için yaratılmışım’ dedi.

Sörf sayesinde hayatını paylaştığı adamı bulduğunu da sözlerine ekleyen Çağla Kubat, ‘Eşim de sörfçü. Jimmy, Hawaii’de yaşıyordu. Normal şartlarda birbirimizi bulmamız mümkün değildi. Şimdi eşim benim öbür yarım gibi. Bütün işleri, okulu birlikte yürütüyoruz. Kızımız Selin’i birlikte büyütüyoruz. Çok da mutluyuz, aman nazar değmesin’ diye konuştu.

Kubat, kızı Selin’e kardeş düşünüp düşünmediği yönündeki bir soruya da, ‘Evet. İkinci çocuğu da istiyoruz. Ben tek çocuğum. Bu yüzden hep kardeş özlemi içindeyim. Keşke bir kardeşim olsaydı da onunla her şeyimi paylaşabilseydim’ yanıtını verdi. (Kaynak: Kezban Yılmaz /posta.com.tr)