Ceylan Ertem sahnesinde ünlüler geçidi


Alternatif pop türünün en başarılı kadın yorumcularından Ceylan Ertem, geçtiğimiz akşam gerçekleştirdiği albüm lansman konserinde dinleyicilerle buluştu.

Son albümü ‘Seni Senin Gibiler Sevsin’in lansman konseri kapsamında Bostancı Gösteri Merkezi’de sahneye çıkan Ceylan Ertem, konserini henüz 8 yaşındayken izlediği Sezen Aksu’nun kendisine hediye ettiği ‘Nafile Kelam’ı seslendirerek başladı.

Sırasıyla en sevilen şarkılarını seslendiren Ceylan Ertem’in sahnesine konserin ilk yarısında Cem Adrian konuk oldu. Birlikte “Bu Su Hiç Durmaz” ve “Neredesin Sen?” şarkılarını söyledi.

Konserin ikincisi yarısında Cihan Mürtezaoğlu ile arabesk şarkılar yorumlayan Ceylan Ertem, ‘Benim babam uzun yol kamyon şoförüydü. ‘Uykusuz gecelerin sabahını bana sor’ dediği için en sevdiği şarkı ‘Bana Sor’ şarkısıydı’ dedi ve ‘Bana Sor’u Cihan Mürtezaoğlu ile birlikte seslendirerek babasına selam gönderdi.

Sevilen sanatçı “Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun” şarkısında ise sürpriz bir şekilde Melike Şahin’i sahnesine davet etti.

Ceylan Ertem, konserin ikinci yarısında sahneye Sıla Gençoğlu’nu davet etti. Sıla’nın, ‘Cadılar buluştu, sizler için çok güzel şarkılar hazırladık’ diyerek seyircileri selamladığı konserde ikili ‘Esmer’ ve ‘Bugünüm Sensiz Geçti’ şarkılarını seslendirdi.

Biletleri günler öncesinden tükenen konserde 2 bin 600 kişilik bir dinleyici korosu Ceylan Ertem’in şarkılarını hep bir ağızdan seslendirdi.