Doğa Rutkay: Hiç daha kıymetli hediyem olmamıştı


Oyuncu Doğa Rutkay, sosyal medya hesabından 40. yaşına özel bir paylaşıma imza attı. Kerimcan Kamal ise eşinin bu özel gününde duygusal bir mesaj yayınladı.

Kamal, şu sözleri paylaştı:

Son beş yılda bir sürü imkansızı birlikte başardık. Hayat tek başına başa çıkılamayacak kadar zor bir sınav. O yüzden insanlar insanlara muhtaç. O yüzden sevmek insanın tek silahı. Sevmezsen olmuyor. Sevmezsen bunlar olmuyor işte. Ama seversen bak neler oluyor. İki gezegen. İki inanılmaz dünya. İki can. İki bilmece. İki kere umut hayata. İki halat, iki zincir, uçlarında iki çıpa yaşama. Bir olsaydı da mucizeydi ama iki. Biri bile ne zor işti ama iki.

Ruti’yle Piri’nin annesisin artık Doğa. Cennet iki kere ayağının altında. Artık en zengin sensin. Sayende ben de. Doğum günün kutlu olsun. İki kere, beş kere, on kere. Milyon kere iyi ki doğmuşsun Doğa. Ve iyi ki doğurmuşsun. Hem de iki kere. Seni seviyoruz Doğa Anne. Artık bir ben değil üçümüz de…

Ardından Doğa Rutkay da ikizleriyle yer aldığı bir fotoğraf paylaşarak, ’40 yaşındayım. 40 defa daha sakin. 40 defa daha yorgun. 40 defa daha sabırlı. 40 defa daha mutlu. 40 defa daha endişeli. 40 defa daha uykulu. 40 defa daha özenli. 40 defa daha insan. İyi ki doğdunuz evlatlarım… Hiç daha kıymetli hediyem olmamıştı’ notunu düştü.