ECE ERKEN’İ ÇILDIRTAN YORUM!


Oğlu Eymen’in doğum gününde boşandığı eşi Serkan Uçar’la bir araya gelen Ece Erken takipçisinde gelen bir yoruma tepki gösterdi.


Ünlü sunucu, oğluyla karesini sosyal medya hesabından, ‘Nice mutlu senelere oğlum’ notuyla paylaştı. Serkan Uçar ise Eymen ile fotoğrafını, ‘Doğum günün kutlu olsun oğlum, canım oğlum… Eymen dört yaşında’ diyerek paylaştı.

Bir takipçisi Ece Erken ile eski eşi Serkan Uçar’ı aynı karede görünce, ‘Doğum gününü kimin yaptığı belli oldu’ yorumunu yaptı. Ece Erken’den ise yanıt gecikmedi.

Erken, takipçisine ‘Sahte hesapçığım; doğum gününü ben yaptım. Madem bu kadar fesat, çirkin ve kötüsün hemen söyleyeyim. Eymen’in annesinin maddi ve manevi hiçbir şeye ihtiyacı yok ama Eymen’in annesi ne yaşarsa yaşasın babasını görmeye hakkı var.

Serkan 1 hafta önce aradı ‘Babalık yapmak istiyorum’ dedi. ‘Mahkeme istediğin gibi olsun’ dedi ve evladım önceliğim. Tabii ki ‘evet’ dedim. Bu tablodan rahatsız olan varsa sayfamı terk edebilir. Eymen’i 4 yıldır annesi büyütüyor ve annesi hep dimdik ayakta olacak. Şimdi elti misin nesin sayfamdan bir git’ yanıtını verdi.