ERKAN PETEKKAYA’NIN ‘KORONA ŞARKISI’ TEPKİ ÇEKTİ


Erkan Petekkaya, sözleri kendisine ait olan ‘Oy Korona’ adlı şarkısını başrolünü oynadığı ‘Gel Dese Aşk’ dizi setindeki arkadaşlarıyla seslendirdi. Petakkaya’nın, çalışmaya ara vermeyen bir dizi setinden paylaştığı video sosyal medyada olay oldu.

49 yaşındaki Petekkaya, Instagram hesabı üzerinden koronavirüs için bestelediği bir şarkıyı paylaştı. Petekkaya, şarkıyı rol aldığı dizinin setindeki çalışanlarla birlikte seslendirdi.

Oyuncu paylaştığı videoya, ‘Biz de tıpkı sağlık çalışanları, market çalışanları, güvenlik görevlileri gibi sizler evde oturun diye işimizin başındayız. Bizim de işimiz sizleri eğlendirmek #evdekaltürkiye. Bu zor günlerde bir tebessüm ettiyseniz ne mutlu bize. Yaşasın soytarılar. Sevgiler selamlar’ notunu ekledi. Görüntüler, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Oyuncu Nurgül Yeşilçay da Twitter hesabı üzerinden Petekkaya’nın görüntülerine göndermeye yapan bu yazıyı yazdı.

Bir dönem Erkan Petekkaya’nın kendisine mobbing yaptığını söyleyen Nurgül Yeşilçay, ‘Psikolojik baskı altındaydım. Herkes de bunu biliyordu ama kimse sesini çıkarmadı. Türkiye’deki sorun da bu bence. Herkes her şeyi biliyor ama erkek dünyası ya, ‘Erkektir, her şeyi yapmaya hakkı var!’ ya, hele gücü de varsa, zorbalık yapsa da kimse sesini çıkarmıyor’ açıklamasında bulunmuştu.

İşte o video:

 

Share