‘ERKENCİ KUŞ’A VEDA ETTİ


Sevilen dizi ‘Erkenci Kuş’un Osman’ı Ali Yağcı, bu akşam yayınlanan bölümle diziden ayrıldı.

Dizide sevilen karakterlerden birisini canlandıran Ali Yağcı’nın ayrılışı ‘Erkenci Kuş’ takipçilerini üzdü. Yağcı, ayrılığı Instagram hesabından set ekibiyle çektirdiği fotoğrafları paylaşarak şöyle duyurdu:

Güle güle Erkenci Kuş…
Öncelikle beni her zaman destekleyen, sevgilerini hem gözleri hem de sözleri ile daima gösteren, beni ailelerinden biri gibi kabullenen sevgili izleyicilerime tüm destekleri ve içten sevgileri için teşekkür ediyorum. Sizlerin sevgisi bana tahmin ettiğinizden çok daha büyük güç verdi. İyi ki varsınız.

37 bölüm boyunca önce iş arkadaşım sonra dostum olan; sevgi ve saygının bir arada olduğu bir set ortamını paylaştığım oyuncu arkadaşlarıma, yönetmenimize, senaristimize, her koşulda işimizin en ağır yükünü taşıyan reji ve set çalışanlarına çok teşekkür ederim. Siz güzel insanlar sayesinde böylesine güzel bir iş çıktı, her birinizin yeri çok değerli.

Ve Osman… Siz beni Osman’la sevdiniz ama ben de Osman’ı çok sevdim. Umarım hayat herkesin karşısına Osman gibi dürüst, sevgi dolu, mert, fedakar, sevdi mi çok seven ama bitince de gitmesini bilen koca yürekli insanlar çıkarır.  Her şey için tekrar teşekkür ederim, en kısa zamanda görüşmek dileğiyle…