Ezgi Mola: Çocuğumla büyümek istiyorum


Ezgi Mola, Alem dergisi içi objektif karşısına geçti. Oyuncu, çekim sonrası soruları yanıtladı, YouTube macerasından özel hayatına her şeyi anlattı.

Bir süre önce kendi YouTube kanalını kuran Ezgi Mola, bugüne kadar konuklarıyla büyük dikkat çekti. Programına ‘Tanınmış Kişileri Seviyorum’ adını veren Ezgi Mola, ilk olarak yakın arkadaşı Enis Arıkan’ı ağırladı. Sonrasında ise konuk koltuğunda ‘Kafalar’ ve Kenan Doğulu yer aldı.

Oyuncu, ‘Sevdiğim kişileri ve arkadaşlarımı programa konuk ediyorum. Bu kanalda, izleyenler için eğlence olacak, onlara ilham verecek, iyi gelecek her şeyi yayınlayacağız’ dedi.

Ezgi Mola, sosyal medyanın bambaşka bir platform olduğunu, sinema ve dizi dünyasından ayrıştığını da ifade etti: Star bir kadının, kış gelince pijamasının üzerine çoraplarını çekip uyuyor olduğunu görmek bana kendimi iyi hissettiriyor. Empati duygusu çok önemli. Ben ünlülere baktığımda hep öyle hissediyorum.

Mola, ‘Ama sen de bir ünlü değil misin?’ sorusuna ise gülerek, ‘Ama ben kendimi öyle hissetmiyorum. Ben bir ünlüye bakarken, tam bir hayran oluyorum’ diye yanıt verdi.

Ezgi Mola, çocukken aldıklarının karakter özelliklerini oluşturduğuna inandığını söyledi. Oyuncu, ‘Ben, sebepleriyle–sonuçlarıyla, ayıbı akıl süzgecimden geçirerek anlamak ve anlatmak istiyorum. Çocuğu böyle yetiştirdiğinde daha farklı olacağından eminim’ dedi,

Başarılı oyuncu, ‘Ben de çocuk sahibi olmak isterim. Çok da iyi bakabileceğime eminim. Çocuğumla beraber büyümek istiyorum. Bir köpeğim olduğunda, o benim yüreğimi sızlatıyor, çocuğum olduğunu düşünüyorum, o duyguyu aklım almıyor, heyecandan ölüyorum. 20 yaşımda da böyleydim, şimdi de aynıyım’ şeklinde konuştu.

Oyuncu, son olarak küçük şeylerden mutluluk duyan biri olduğunu söyledi. Özel hayatında, karşı tarafın kendisini düşündüğünü hissettirmesini beklediğini belirtti: Alınan bir dal çiçek, benim için en kıymetlidir.