Fadik Sevin Atasoy: Türkiye’yi çok özledim


7 yıl önce Amerika’ya yerleşen oyuncu Fadik Sevin Atasoy, İstanbul’a geldi. Önceki gün görüntülenen Atasoy, yeni projelerini anlattı.

Geçen yıl ‘Fight Club’ filminin oyuncusu Markus Redmond’ın yönetmenliğini yaptığı ‘The 6th Degree’ isimli Amerikan filminde rol alan Atasoy, şimdilerde yeni proje heyecanı yaşıyor.

Çekimlerine 2019’da başlanacak olan ‘Peril of a Godsend’ adlı filmin kadrosuna dahil olduğunu açıklayan oyuncu, detaylarla ilgili bilgi vermedi. Yönetmenliğini Michelle Danner’ın üstlendiği filmin bazı çekimlerinin İstanbul’da yapılacağını belirten Atasoy, ‘Gizlilik anlaşmasından dolayı anlatamıyorum ama bazı sahnelerin Türkiye’de çekilmesini sağladım diyebilirim. Onu da İstanbul’da çekeceğiz’ diye konuştu.

Fadik Sevin Atasoy, Türkiye’ye olan özlemini ise, ‘Türkiye’yi çok özledim. Orada iki film yaptım. Aynı zamanda Türkiye’de henüz netleşmemiş bir televizyon projesi var. Aralık ayında yeniden bir Amerika seyahatim olacak. O zamana kadar buradaki projeleri değerlendireceğim’ diye anlattı.