FATİH ÜREK: DEMET’LE ASLA BARIŞMAM


Önceki gün Etiler’de bulunan restoranını ziyaret eden Fatih Ürek, mekan çalışanlarıyla toplantı yaptı. Çıkışta soruları yanıtlayan ünlü şarkıcı, Demet Akalın sorusu üzerine dikkat çeken açıklamalar yaptı.

54 yaşındaki şarkıcı, ‘Karantina bittikten sonra da arkadaşlarımla buluşup keyif yapmayı istiyorum, özlüyorum onları. Sahneleri çok özledim. Nasıl olacak bilmiyorum ama şarkı söylemeyi, insanları eğlendirmeyi çok özledim. Devletimizin gösterdiği yolda ilerleyeceğiz’ şeklinde konuştu.

Meslektaşı Demet Akalın’la tartışma yaşayan ve yaklaşık 5 aydır küs olan şarkıcı, muhabirlerin ‘Ramazan Bayramı yaklaşıyor. Demet Hanım’dan bir atak gelirse barışma olur mu?’ sorusuna yanıt verdi. Fatih Ürek, ‘Yok, asla barışmam. Allah ona sağlık versin. O kafasında yanlış bir anlaşma yaptı. Umarım bunun için ileride üzülmez. İnsanın hani kalbi kırılır ya, benim de öyle. Ben herkesin çok iyi arkadaşıyım. Hiç kimse bana ‘kötü’ diyemez. Herkese iyilik yapmak isteyen bir insanım, kötülük düşünmem’ dedi.

35 yıldır eğlence piyasasında olduğunu vurgulayan şarkıcı, ‘Kimsenin arkasından çirkeflik yapmadım ve düşünmedim. Ben yapamam, beceremem yani. Benim için artık hiç önemli değil bu konu. Düşüneceğimiz daha önemli konular var’ açıklamasını yaptı.

 

Share