FUNDA ARAR: DALAŞACAK YER ARIYORSUN


Önceki gün kuaför çıkışı objektiflere yansıyan şarkıcı Funda Arar, kendisini bekleyen gazetecilerin sorularını cevapladı.

Muhabirlerin ‘Uzun zaman sonra kuaföre geldiniz’ sözleri üzerine Arar, ‘Çok acayip bir şey. İki aydır evdeyiz, insan kendini bir garip hissediyor. İlk defa çıktım. Mekan içerisinde mesafeye çok dikkat ediliyor. Her yerde dezenfektan var’ şeklinde konuştu.

‘Koronavirüs günlerinde nasıl zaman geçiriyorsunuz?’ sorusuna Arar, ‘Tabii ki müzikle haşır neşiriz. Onun dışında bu ay bayramda maalesef evdeydik. Ailemiz, dostlarımız ve yakınlarımızla telefonla görüştük. Şu zamanda insan plan yapamıyor. Hayırlısı inşallah. Artık bir süre dikkat edeceğiz ve bir süre böyle devam edeceğiz’ yanıtını verdi.

‘Evde kaldığınız sürede kendinizde keşfettiğiniz bir yanınız ortaya çıktı mı?’ sorusu üzerine Funda Arar, ‘Sabır gerçekten önemli bir şey. Her şey bir süre sonra batmaya başlıyor sana, bunu herkes yaşıyordur muhakkak ki. İnsan böyle her şeye gıcık olmaya başlıyor. Böyle dalaşacak yer arıyorsun falan ama Febyo da sabırlı, sağ olsun. Karşılıklı sabır gerekiyor zaten’ ifadelerini kullandı.

 

Share