HADİ KIZ CAHİLDİ KANDI, PEKİ ADAMA NE DEMELİ?


Yeşim Salkım, Acun Ilıcalı’dan boşanan Şeyma Subaşı’nın ‘Hırs gelir göz kararır, hırs gider yüz kızarır’ paylaşımına, ilginç bir yorum yaptı.

Şeyma Subaşı, kızı Melisa’nın velayetini Acun Ilıcalı’ya verdikten sonra hırs temalı bir paylaşım yaptı. Subaşı’nın paylaşımı hakkında yorum yapan Yeşim Salkım, Acun Ilıcalı’yı hedef aldı.

Subaşı’nın ‘Hırs gelir göz kararır, hırs gider yüz kızarır’ notunu düştüğü paylaşımı hakkında konuşan Yeşim Salkım, Acun Ilıcalı’ya şu sözlerle sitem etti:

Eee erkek için elde edilince sadece bir malsın burada ikisini de anlatan güzel bir ironi var. Yanlış olan hadi kız cahildi gençti kandı bazı şeylere, peki adama ne demeli?

Kızı yaşında maşallah ha Ali Ağaoğlu ha Acun. Ben fark göremiyorum canım, aynı hamur aynı fıtrat kimse kusura bakmasın. Çalışkan ve şanslı olmak başka karakterli olmak başka. Adamın evli doğru dürüst bir çift arkadaşı yok. Yaş 50, etrafı 20 garip sabahtan akşama kadar oyun konsolu oynuyor ve yanlış olduğunu bile bile herkes susuyor.

Ben bir evlilik yaptım hem de normal şartlarda yerlerde süründüm hem kadın hem anne olarak. Bunlara hiçbir şey olmuyor sahi bu kim koruyor? Bir bu bir de öbürü işte ne kadar kirli o kadar iyi.

 

Share