Haluk Levent’ten hayranına büyük jest!


Sanatçı Haluk Levent, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Talas’ta verdiği konser öncesinde bir hayranına büyük bir jest yaptı.

Haluk Levent, Kayseri’nin Talas ilçesinde Rıfat Yıldırım Yaşam Park’ta verdiği konserle hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşattı. Eskimeyen şarkılarını sevenleriyle birlikte seslendiren Levent, zaman zaman hayranları ile sosyal medya üzerinden bağlantı kurarak görüşmeye de devam ediyor.

Son olarak Esra Çakır isimli bir hayranı Haluk Levent’e sosyal medyadan, ‘Allah’ım neden erkek değilim? Neden evimin dibindeki konsere gidemiyorum’ yazdı. Bu mesaja kayıtsız kalamayan şarkıcı, ‘Babana, annene söyle gelip izin alayım’ yanıtını verdi.

Kayseri’ye geldiğinde, ailenin evine ziyarete giden Levent, sosyal medyada evden fotoğraf paylaşarak, ‘Annemiz içeride kahveleri yapıyor. Kızımızı konsere götürmek için babadan izin istedik. Kızımızı bizlere teslim etti’ dedi. Hayranını da alarak konser vereceği Yaşam Park’a giden sanatçı Haluk Levent, bu jestiyle hayranlarını bir kez daha mest etti.