HERKES MERAK EDİYOR… ‘DERİN’ ÖLDÜ MÜ?


Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in rol aldığı ‘Sadakatsiz’ dizisi 24. bölümüyle önceki akşam ekrana geldi.

Dizinin bu bölümünde, ‘Derin’in ortadan kaybolmasının ardından Asya ve Volkan şüpheli listesinde ilk sırada yerini alır. Polis evde inceleme yaparken Derin’in günlüğünü bulur ve Volkan’dan korktuğunu yazdığı satırlar dikkat çeker. Günlükte yazanlarla birlikte soruşturmanın seyri değişirken Derin’in polis dayısı Melih duruma el koydu. Derin’in telefonuna Volkan’dan gelen ‘Seni öldüreceğim’ mesajı Volkan’ı şüpheli olarak ön plana çıkarır.

Bataklıktaki ölü kadın…

‘Sadakatsiz’in final sahnesi ise izleyenleri ekran başına kilitleyip sosyal medyanın gündemine düşen anlardan oldu. Araştırmalar devam ederken Gönül ve Haluk, Asya’nın evine giderek torunu Zeynep’i ondan almak ister ve tansiyon yükselir. O anlarda Haluk bir telefon alır Gönül ve Volkan’la birlikte bataklığa gider. Bataklıkta bir kadına ait cansız beden bulunurken Volkan, korku ve panik yaşar. Volkan, ölen kişinin Derin olduğunu düşününce şoka girer.

Orijinal yapımda ölüyor…

2015 yılında BBC One kanalında yayınlanan ‘Doctor Foster’ isimli yabancı mini drama dizisinin uyarlaması olan ‘Sadakatsiz’de Derin karakterinin uyarlandığı ‘Kate’, ölerek diziye veda etmişti.

 


Choose A Format