HÜLYA AVŞAR: TARKAN’I YOKLAYABİLİRİM!


Hülya Avşar, İstanbul Film Akademisi’nin internet üzerinden yapılan canlı söyleşisine katıldı.

Ünlü sanatçı, ‘Çalışmak istediğiniz bir yönetmen, oyuncu, senarist var mı?’ sorusuna, ‘Çağan Irmak’ın anlatım dilini çok beğeniyorum. Fatih Akın’ın da anlatım şeklini beğeniyorum. Onlarla çalışma fırsatı bulmadım. Yeni yönetmenlerle ilgili bir şey söyleyemeyeceğim. Televizyon dizilerinden baktığımda da her zaman başka bir yönetmen ismiyle karşılaşıyorum’ dedi.

Meltem Cumbul’u kıskanmıştım…

Avşar, sunucunun ‘Sizi Mahsun Kırmızıgül’le bir projede görmek isteriz’ demesi üzerine ‘Mahsun da çok başarılı. Şaşkınım onun bu başarısına’ diye karşılık verdi. Ünlü sanatçı programda bir de itirafta bulundu. Meltem Cumbul’un ‘Gönül Yarası’ndaki performansını çok kıskandığını belirten Avşar, ‘Yavuz Turgul’u yıllar önce aramıştım. ‘Sizinle film yapmak istiyorum’ diye. Sonra beni ‘Gönül Yarası’ için aradı ama o da yaz tatiline denk gelmişti. Hem kendim arıyorum, hem bana böyle bir hikâye geliyor, ben oynamıyorum. Kendimden, herkesten özür diliyorum ama Meltem Cumbul oynamıştı. Çok kıskanmıştım Meltem’i’ dedi.

Hülya Avşar, ‘Kısa kısa’ bölümünde ‘Ricky Martin mi Tarkan mı?’ sorusuna ‘Valla Ricky Martin’i yokladım, Tarkan’ı da yoklayabilirim’ şeklinde yanıt vererek güldürdü.

Hülya Avşar, 1998 tarihinde ‘Hülya Avşar Show’da Ricky Martin’in poposunu ellemişti.

 

Share