İkili arasında sular durulmuyor!


‘Söylemezsem Olmaz’ programında canlı yayın esnasında birbirine giren Ece Erken ve Demet Şener arasında sular durulmuyor.

Eski manken Demet Şener, popçu Demet Akalın için, ‘Yıllarca üzerimden prim yaptı, mağdur numarasıyla. Susmak yok artık. Yeter’ sözlerini dile getirince, konu ‘Söylemezsem Olmaz’ programında masaya yatırılmıştı. Programın yorumcularından Ece Erken, ‘O dönem çok iyi hatırlıyorum Demet Akalın’ın eşyaları evden atıldı’ sözlerini dile getirince Şener, canlı yayına telefonla bağlanmıştı. Demet Şener, Ece Erken’in sözlerine karşılık, ‘Birilerinin maşalığını yapıyor’ deyince ortalık karışmıştı.

Yaşanan olayların ardından Demet Şener, Ece Erken’i dikkate almadığını dile getirmişti. Erken de Şener’in açıklaması üzerine şu sözleri dile getirdi: Çok doğru söylemiş. Çünkü biz birbirimizi tanımıyoruz. Alakam olmayacak bir insan. Görsem merhaba demem. Ama öyle bir söylüyor ki karşı taraf onu dikkate alıyor da o almıyormuş gibi. İki taraf için de aynı şey geçerli. Allah yolunu açık etsin.

Ece Erken, ‘Benim de çalışmadığım dönem oldu ama kimseye sarmadım. Öyle bir dönemi. Saygı duymak lazım. O yüzden söyleyecek bir şey yok’ sözlerini de ekledi. Demet Şener, Ece Erken’in sözlerine karşılık, ‘Başka hiçbir şey konuşmuyor. Hayatta hiç cevap veremeyeceğim bir şey yok veremeyenler düşünsün bombayı patlattım’ dedi.