İŞTE SİNEMADA YILIN BABA KIZI!


Melis Sezen,  Mahsun Kırmızıgül’ün yazıp yönettiği ‘Mucize 2/ Aş’k filminde Fikret Kuşkan’ın kızını oynuyor.

Kısa bir süre önce vizyona giren ‘Şampiyon Bold Pilot’ filminde de baba ve kızı oynayan iki oyuncu, sinema dünyasında ‘Yılın Baba ve Kızı’ olmaya aday.

‘Hayat Bazen Tatlıdır’, ‘Siyah İnci’ gibi dizilerin yanı sıra, ‘Tilki Yuvası’, ‘Şampiyon Bold Pilot’ ve ‘Dünya Hali’ sinema filmleriyle de adından söz ettiren Melis Sezen, yakında vizyona girmeye hazırlanan ‘Mucize 2/ Aşk’ filminde canlandırdığı Beren karakteriyle çok konuşulacak.

Melis Sezen, bu ilginç rastlantıyla ilgili duygularını ‘Şampiyon Bold Pilot’ta benim babam rolünü usta oyuncu Fikret Kuşkan canlandırıyordu. Kendisine inanılmaz derecede hayranım. Mucize 2/ Aşk’ta ise yine babamı Fikret Kuşkan’ın oynadığını öğrendiğimde havalara uçtum’ dedi.

Genç oyuncu ikinci defa Fikret Kuşkan’ın kızını canlandırmanın kendisi için ianılmaz gurur verici bir olay olarak nitelendirdi.

‘Mucize 2 Aşk’ın özel bir proje olduğunu vurgulayan Melis Sezen, ‘İlk filmi izlediğim zaman inanılmaz etkilenmiştim. Şimdi ise Mahsun Kırmızıgül’le çalışmak benim için müthiş bir şeydi’ açıklamasında bulundu.

Melis Sezen ayrıca,  filmi herkesin izlemesini tavsiye ederek “Okuma provasını yaptığımız ilk gün, prova bittiği an kendi senaryomun sağ alt köşesine ‘sıcacık’ yazdım. Çünkü tam olarak hissettiğim buydu’ ifadelerini kullandı.