İzmir’de 3 bin kişilik Yıldız korosu!


‘Güz konserleri’ kapsamında İzmir Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu’nda sahneye çıkan Yıldız Tilbe, uzun süre hafızalarından silinmeyecek bir konsere imza atı.

Biletleri haftalar öncesinden tükenen etkinlikte, organizasyon yetkililerinin konser günü satışa açtığı ek kontenjan biletleri de saatler içinde satıldı.

‘Delikanlım’ şarkısıyla programına başlayan başarılı sanatçı, ‘Hazır olun bu gece hepimiz ‘Yıldız’ gibi parlayacağız’ sözleriyle müzikseverleri selamladı.

Konserinin ilk bölümünde söylediği slow parçalarla İzmir’de romantik rüzgarlar estiren Tilbe, hemen her şarkıda kendisine eşlik eden yaklaşık üç bin kişilik koroya, ‘Bütün şarkılarımda bana eşlik ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Ben zaten bütün şarkılarımı sizler için söylüyorum, güzel İzmir iyi ki varsınız’ sözleriyle hitap etti.

İlk yarım saatin ardından repertuvarındaki hareketli şarkılara geçiş yaparak seyircileri ayağa kaldıran Yıldız Tilbe, performansı sırasında sergilediği kendisi ile özdeşleşen sıra dışı dans figürleriyle de yüzleri güldürmeyi başardı.

Konserinin sonralarına doğru sevenlerine seslenen ünlü sanatçı, ‘Bu gece İzmir’de olmaktan çok mutlu oldum. İzmir’de ki sahnelerim benim için hep çok özel geçiyor. Hoşçakalın en yakın zamanda tekrar görüşmek dileğiyle’dedi. Tilbe konser finalini ‘Aşk Laftan Anlamaz ki’ şarkısıyla yaptı.

Yıldız Tilbe, ‘Güz Konserleri’ serisine farklı illerdeki konserleriyle tüm hızıyla devam edecek.