KAYAHAN BELGESELİ GELİYOR


Türk Pop müziğe damga vuran büyük usta Kayahan’ı adını en güzel şekilde yaşatan eşi İpek Açar, ‘Plak ve Ben’e çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kayahan belgeseli hazırlık aşamasında olduklarının müjdesine veren Açar, ‘Aile olarak bir Kayahan belgeseli üzerinde çalışmalara başladık. Bu projede profesyonel bir ekip, Beste ve ben beraberiz. Çabamız amacımız en güzelini yapmak. Çocukluğundan itibaren mutluluklarını, kırgınlıklarını, yıllarını müziğe vermiş bir ustanın mücadelesini, fikirlerini, tüm yaşanmışlıklarını kapsayan özel bir proje olacak’ diye konuştu.

Harbiye Açıkhava’da Kayahan şarkıları

Müzikal anlamda çok mutlu bir dönem yaşadığını belirten İpek Açar, ‘Kayahan’ın En İyileri 2’ albümü için çalışmalara başladık. Haziran ayında Alper Kömürcü’nün şefliğinde ‘Yolu Sevgiden Geçen Şarkılar Senfonik’ projesiyle Harbiye Açıkhava’da sahne alacağız. Ayrıca Alper Bey’le ortak çalışmamız ‘Mazinin Sevdası’ single’ı da çok yakında dinleyicilerle buluşacak. Yapması kolay olmayan işlere imza attığımız için gururluyum’ diyerek yeni projelerini paylaştı.