Kenan Işık’tan haber var… Sağlık durumu nasıl?


4 yıl önce spor salonunda saunadan çıkarken ayağı kayıp kafasına darbe alan Kenan Işık komaya girmişti. Son olarak ilginç bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre, Kenan Işık’ın hayati fonksiyonlarının normale döndü.

Bugün Kenan Işık hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı. Sözcü gazetesinin haberine göre Kenan Işık’ın hayati fonksiyonlarının normale döndü. usta sanatçının durumunun iyiye gittiği ve komadan çıktığı belirtildi.

Kenan Işık’ı Bodrum’da bulunan yazlığının balkonunda fotoğraf ve videolarla görüntüleyen ancak, videoları basınla paylaşmak istemeyen yazlık sakinleri, Işık hakkında sevindirici açıklamalar yaptı. Görgü tanıklarının iddiasına göre, Kenan Işık’ın sol tarafının felçli olduğu, ayakta duramadığını ve yürüyemediğini söylediler. Ancak bir kişinin yardımıyla hareket edebildiğini söyleyen görgü tanıkları, Kenan Işık’ın sağlığının iyi olduğunu, ailesi ve akrabalarıyla balkonda oturduğunu ve zaman zaman aile için konuşmalara gülerek karşılık verdiğini gözlemlediklerini belirttiler.

Kenan Işık’ın yazlıktan komşusu olan görgü tanıdıkları, ‘Kenan Bey, bitkisel hayattan çıktı, ailesiyle beraber yaz ayını Bodrum’da geçirdi ve 29 Ağustos, tarihinde Bodrum’da bulunan evinden ayrılarak İstanbul’a döndü’ ifadelerini kullandı.