KIVANÇ GELİNCE, CAN KAÇTI


‘Kıvanç’ın dizileri İspanya’da izlenmiyor’ çıkışıyla gündeme gelen Can Yaman önceki akşam Bebek Lucca’daki partideydi. Oyuncu, Kıvanç Tatlıtuğ’un da geleceğini öğrenince apar topar mekanı terk etti.

Can Yaman ve Kıvanç Tatlıtuğ’un yolları Bebek’te kesişti. Son dönemde yurtdışında gördüğü yoğun ilgi ve Tatlıtuğ hakkındaki ‘Dizileri İspanya’da izlenmiyor’ açıklamasıyla gündeme gelen Yaman, önceki akşam Lucca’daydı.

Oyuncu, mekanda düzenlenen partiye Kıvanç Tatlıtuğ’un da katılacağını öğrenince eğlenceyi noktaladı. Yaman’ın mekanı terk etmesinden 15 dakika sonra Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer’le birlikte Lucca’ya geldi.

Kıvanç Tatlıtuğ, Can Yaman’la ilgili sorular üzerine ‘Beni gayet iyi tanıdığınızı düşünüyorum. Kendim dışında gelişen herhangi bir olaya yorum yapmadım, yine yapmayacağım’ dedi.

Ünlü oyuncu, muhabirlerin ‘Mekanın sahibi geri geldi diyebilir miyiz?’ sözlerine de, ‘Arkadaşlar böyle şeyler demeyelim lütfen. 18 yıl olmuş, deşseniz de konuşmam. Daha önce de hiç bu tarzda konuşmadım’ şeklinde karşılık verdi.

 

Share