MEKANIN SAHİBİ EBRU GÜNDEŞ VE TARKAN’DIR


Bülent Ersoy, Kurban Bayramı’nın 2. gecesinde Kıbrıs’ta sahneye çıktı.

Diva gazetecilerle Kıbrıs’da bayramlaştı, neon yeşili kostümünü soranlara ‘Bu gece Nur Yerlitaş’ın hazırladığı kostümü giyiyorum. Dün Gülşah Hanım’dan giydim bugün de sevgili dostum duayyen Nur Yerlitaş’tan’ dedi.

Bülent Ersoy’dan o sözlere cevap:

Bülent Ersoy’a Hadise’nin Harbiye Açıkhava’daki görüntüsü ve iddialı, ‘Mekanın sahibi geri geldi’ cümlesi de soruldu. Ersoy, ‘Hadise Hanım’ı gördüm, çok güzeldi; o Lopez mi nedir o da öyle giyinmişti, bizden de bizim kızın yapması çok hoşuma gitti. Güzel de taşıdı kostümlerini. O kalçaları, kum saati gibi, çok çok hoşuma gitti’ dedi.

Diva, Hadise’nin ‘Mekanın sahibi geri geldi’ yorumuna ise, ‘Mekanın sahibi olunca biraz tuhaf oluyor, çünkü Tarkan beyefendi var, Ebru Gündeş var. 5 gün okudu, daha da okuyacakmış, oranın sahibi bence sevgili Ebru Gündeş ve Tarkan beyefendi. Gündeş bir çıktı 5 gün arka arkaya zınga zıng doldurdu, bizim Tarkan beyefendi ha keza öyle; onlar böyle bir durumu yaratmışlarken 1 gece okuyup ‘buranın sahibesi benim’ demek biraz abartı olmuş’ açıklamasını yaptı.