OYUNCULUK ÇOCUKLUK HAYALİMDİ!


Oyuncu Burcu Kıratlı Akçıl Formsanté dergisinin nisan sayısı için objektif karşısına geçti.

Geçtiğimiz yıl sonu müzisyen Sinan Akçıl’la Amsterdam’da nikah masasına oturan Burcu Kıratlı Akçıl, röportajda özellikle çocukluğula ilgili konuştu.

Oyuncu kendisine yöneltilen, ‘Çocukluğunuz nasıl geçti? En büyük hayaliniz neydi?’ sorusuna, ‘Çocukluğu güzel geçen son nesil biziz sanırım. Bizim çocukluğumuzu teknoloji bu kadar ele geçirmemişti. Yakar top, hırsız-polis, ip atlama gibi oyunların hepsine yetiştim. Çok da güzeldi. Yazları özellikle havuz başında okey, akşam üzeri site maçları… Şanslıyım ki hepsini yaşadım. Çocukluk hayalim ise kendimi bildim bileli, her zaman oyunculuktu’ yanıtını verdi.

Kıratlı, ‘Spora vakit ayırıyor musunuz? Yoksa bu fit görünümün başka bir sırrı mı var?’ sorusuna da, Genetik olarak şanslı olanlardanım sanırım. Ama çocukluğum spor ve dansla geçti. Profesyonel voleybol oynadım ve tango yaptım. Onun dışında her fırsatta yüzüyorum. Çalıştığım dönemlerde tabii ki bunlara pek vaktim olmuyor. Set temposu en büyük spor oluyor’ şeklinde cevapladı.

Oyuncu, ‘Hayattaki en büyük korkunuz nedir?’ sorusuna ise ‘Sevdiklerimi kaybetmek’ dedi.

Burcu Kıratlı Akçıl, kendisine yöneltilen ‘Yakın zamanda giydiğiniz gelinlikle ilgili yapılan eleştiriler hakkında ne düşünüyorsunuz?’ sorusuna da şu yanıtı verdi: Bununla ilgili bugüne kadar hiç konuşma gereği duymadım. En güzel açıklamayı da eşim yaptı zaten. Chanel’in 2019 Summer Wedding tanıtımındaki gelinlik, benimkinin neredeyse aynısıydı. Ben de Instagram’a eğlencesine ‘Aaa, Chanel beni geriden takip ediyorsun ama…’ diye yazdım. Amsterdam’a ve benim ruhuma uygun bir nikah elbisesiydi bence…