Seda Sayan: Hadise’den güzel olmam şart!


‘O Ses Türkiye’ yarışmasında jüri koltuğuna oturmaya hazırlanan Seda Sayan, çekimler öncesi Red Ruby Güzellik Merkezi’nde bakım yaptırdı.

Yıllar geçse de güzelliğinden bir şey kaybetmeyen Sayan, ’35 bin bakıma geldim’ diyerek espri yaptı. Aynı zamanda dişlerini eski haline getirmek için dişçi koltuğuna da oturan Sayan, ‘Eski dişlerimi istiyorum. Eskiden dişlektim. Yine dişlerimi eskisi gibi yaptıracağım’ diye konuştu.

Jürilik yapacağı şarkı yarışmasında yer alan Hadise hakkında da konuşan Seda Sayan, jürideki rakibine hem meydan okudu hem de iltifat etti. Hadise’yi çok beğendiğini belirten Sayan, ‘Onun yüzü, gözü, cildi, dudakları çok güzel. Geçen akşam yemekte çok yakından baktım harikaydı. Zaten kendisini çok severim. Ondan güzel olmak için uğraşıyorum. Hadise’den güzel olmam şart’ dedi

Verdiği kilolarla dikkat çeken Sayan’a, magazin gündeminde olay olan Ajda Pekkan’ın bikinili tatil fotoğrafları soruldu. Pekkan’ın sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafında göbek deliğinin fotoshop’tan kaybolmasıyla ilgili ünlü sanatçı, ‘Çok güzel, harika resim. Bikini de giyse, ne giyerse giysin yakışır. Fotoshop artık her fotoğrafta var. Bunu evde oturup hiçbir şey yapmayan hanımefendiler de yapıyor. Artık bunun telefonda programları var’ diyerek Süperstar’a destek çıktı.