Selen Görgüzel bir konuştu pir konuştu


‘2. Sayfa’nın konuğu olan Selen Görgüzel, yeni programı ve yönetmen eşi Hamdi Alkan’la ilgili önemli açıklamalarda bulunurken, günlerce konuşulan mayolu ve bikinili fotoğraflarına da değindi.

Selen Görgüzel, ilk programında konuk ettiği eşi Hamdi Alkan’ın, ‘Kadınları anlamıyorum, hele seni hiç anlamıyorum. Kadınların matematiğini çözmek zor. Çözemiyorum sizi, çözebilseydim zaten şu anda farklı şeyler olurdu’ şeklindeki sözlerini yorumladı.

Kendi kendine tribe giriyorsun…

39 yaşındaki oyuncu, ‘Biz kadınlar daha detaycıyız. Biz bir şey bekliyoruz, adam anlamıyor bunu. Mesela o akşam ‘çiçek getirsin’ istiyoruz, eve çiçeksiz gelirse de surat yapıyoruz. Kendi kendine tribe giriyorsun, ama adam anlamıyor. Bu nedenle erkeklere karmaşık geliyoruz’ ifadelerini kullandı.

Benim düzenimi bozma…

Hamdi Alkan’la anlaşamadığı bir çok konu olduğunu belirten Selen Görgüzel, ‘Ben çok düzenli bir kadınım, Hamdi daha salaş. Her şey ortada olsun istiyor. ‘Benim düzenimi bozma. Dağınıklığımın da bir düzeni var’ diyor. Hakikaten aradığı şeyi o karışıklığa rağmen hemen buluyor’ şeklinde konuştu.

Saat 3 randevusuna neden 2’de gidiyorsun…

Oyuncu, ‘Benim geç kaldığımı iddia ediyor, kendisi saat 3 randevusuna 2’de gidiyor. ‘Biliyorsun benim için zaman çok önemli’ diye kızıyor. Tabii ki zaman önemli, ama 3 randevusuna neden 2’de gidelim? Böyle tatlı tatlı atışıyoruz’ sözleriyle, ilginç bir itirafta bulundu.

Olay yaratan fotoğraflara yorum…

Selen Görgüzel’in geçtiğimiz yaz Bodrum’da çekilen bikinili ve mayolu görüntüleri çok konuşulmuştu. Ünlü oyuncu, bu konuda Hamdi Alkan’ın, ‘Ne yapayım eşimin saçlarını mı yolayım?’ açıklamasının hatırlatılması üzerine çarpıcı bir açıklama yaptı. 39 yaşındaki güzel, ‘Kendi programımda Hamdi’ye bunu sordum. Çünkü aramızda bunları hiç konuşmuyoruz, böyle bir gündemimiz hiç olmuyor. Eşim ‘Sen orada eğleniyorsun, mutlusun. Sen kendinsen eminsen ben de senden eminim. ‘Sanal dünya yalan dünya’ karşılığını verdi’ dedi.

Yorumlar çok acımasız…

Selen Görgüzel, ‘Eğlendiğim bir platformu bu kadar ciddiye almak anlamsız. Bu alıp da hakarete varan yorumlar yapmak çok acımasız? Bunu ünlü olmayan insanlar da yapıyor’ açıklamasında bulundu.

Hamdi komik bir insan…

‘Komik adamlar evde hep zor olurlar, çok da fazla gülmezler ve güldürmezler’ yorumuna Selen Görgüzel, ‘O da ara ara değişiyor. Sonuçta komik adam da bir insan. Tabii ki mesleğini icra ettiği noktadaki gibi olmuyor evde. Hamdi genelde komik bir insan. Benle uğraşırken eğleniyor’ karşılığını verdi.