ŞEVVAL’DEN DEMET AKALIN’A TEPKİ: YIL OLMUŞ 2021…


Demet Akalın, 2021 Kainat güzeli Andrea Meza ile Miss Turkey 2018 1.’si Sevval Şahin’in kıyaslandığı ankete katıldı. Ünlü şarkıcının, Şahin hakkında yaptığı yorum sosyal medyada tepki çekti. Şahin’den, Akalın’a yanıt gecikmedi.

ABD’nin Florida eyaletinde düzenlenen Miss Universe güzellik yarışmasının galibi önceki dün belli oldu. Koronavirüs nedeniyle geçtiğimiz yıl gerçekleştirilemeyen yarışmada birinciliğe Miss Meksika Andrea Meza (26) layık görüldü. Ardından sosyal medyada Andrea ile 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin (21) kıyaslandı. Ankete Demet Akalın da katıldı. Ünlü şarkıcı, ‘Andrea afet, diğerine güzel demeye…’ yorumunu yaptı.

Bu yorumun ardından Şahin’den açıklama geldi. Şevval Şahin, Akalın’a, ‘Yıl olmuş 2021 siz hala kadın kıyaslıyorsunuz. Andrea çok güzel ve keşke onun birinciliğinin haberini yapsaydınız böyle boş bir haber olmasaydı. Sonuçta ikimiz de çok ayrı insanlarız ayrı yarışmalarda yer aldık. ‘Balık etli mi, sıfır beden mi güzel?’ Siz şaka mısınız? Gerçekten 20 yıl geriden geliyorsunuz. Demet Akalın umarım bir gün kendinle barışık olursun ve kendini geliştirirsin… Seni izleyen çok genç kız var yazık’ cevabını verdi.

 


Choose A Format