Sıla kapanışı Bursa’da yaptı


‘On’dan Kalan Şarkıları’ konseptiyle Türkiye’yi karış karış dolaşan ünlü sanatçı Sıla, dört gün arayla ikinci kez Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu sahnesine çıkarak resitalini taçlandırdı.

‘Açık Deniz’ şarkısıyla konserine başlayan Sıla, ‘On’dan Kalan Şarkılar’ projesine İstanbul’dan başlayarak Türkiye’yi diyar, diyar gezdik. Bu projede yer alan bütün ekip arkadaşlarıma ve bizleri hiç bir sahnemizde yalnız bırakmayan sevenlerimize çok teşekkür ediyoruz’ dedi.

Geçtiğimiz hafta Bursa Kültürpark Açıkhava sahnesinde giydiği kaftanı andıran uzun ceketiyle sultanlara benzetilen Sıla, bu kez daha sade ve zarif bir ceket tercih etti. Kıyafeti ve güzelliğinin yanı sıra sahnedeki performansıyla hayranlarından tam not alan başarılı sanatçı, gece boyunca sahnede adım atmadık yer bırakmadı.

Ünlü sanatçı dinleyicilere altı bölüme ayırdığı konserinin ‘Kavuştular’ bölümünü anlatırken eğlenceli anlar yaşandı. ‘Altı tane stüdyo albümü yaptık, bir tane ara öğün albüm… Pardon ara öğün dedim sanırım… Ama ne yapayım? Diyet aklımı başımdan almış. Ara ara böyle tatlı nüanslar yaşayabiliriz’ diyerek müzikseverleri güldüren Sıla, sempatik ve neşeli tavırlarıyla dikkat çekti.

Bekarlığı tasvip etmiyorum…

Sevenlerine seslenen Sıla, ‘Bekarlığı çok tasvip etmiyorum’ diyerek kafalarda soru işareti bıraktı. Sıla’nın bu mesajı kısa süre önce yeniden barıştığı sevgilisi oyuncu Ahmet Kural’a bir mesaj mı yorumlarına neden oldu.

Konserinin sonlarına doğru ‘Partili Şarkılar’ bölümüyle ritmi yükseltip coşkuyu ikiye katlayan Sıla, ‘Bu gecede kelimenin tek anlamıyla muhteşemdiniz. Merak etmeyin en yakın zamanda tekrar görüşeceğiz. Teşekkürler Bursa’ diyerek alkışlar eşliğinde sahneden indi.