Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı evlendi… İşte ilk görüntüler…


Şarkıcı Sinan Akçıl bir süredir birliktelik yaşadığı oyuncu sevgilisi Burcu Kıratlı ile dünya evine girdi.

Yaşadığı aşklarla sürekli gündeme gelen ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, son olarak gönlünü Burcu Kıratlı’ya kaptırmıştı. Bir süredir Amsterdam’da tatil yapan çiftin evlendiği ortaya çıktı.

Gül Erçetingöz ve Kenan Erçetingöz’ün kızları oyuncu Burcu Kıratlı, Sinan Akçıl ile Amsterdam’da 24 Aralık Pazartesi günü resmen karı- koca oldu. İkili Türk Konsolosluğu’nda evlendi. Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı’nın nikahını Amsterdam başkonsolosu Engin Arıkan kıydı. Akçıl’ın nikah şahitleri Ercan, Caner, Ertan Torunoğulları ve menajeri Tülay Özçelik, Burcu Kuratlı’nın ise çocukluk arkadaşları Deniz Bilol ve Sercan Yaşar oldu.

Çift bunun gizli kalmasını isteyip, yılın ilk günü 1 Ocak 2019’da müjdeli haberi verdi. Baba Kenan Erçetingöz Instagram hesabından nikah sonrası fotoğrafları paylaşıp, ‘Biri canım kızım Burcu, diğeri de en az oğlum kadar yakın olan Sinan. Birlikte olmaları hem çok istediğim, hem de hiç istemediğim bir olaydı ama onların gözlerindeki aşkı görünce aralarındaki duygunun ne kadar gerçek olduğunu anladım ve en başından beri yanlarında olmaktan çok mutlu oldum. Sonuç: İstediğim gibi oldu, uzatmadan gittiler sürpriz evlendiler. Allah gözlerindeki aşkı hiçbir zaman bitirmesin, mesut bahtiyar etsin, bir yastıkta kocasınlar inşallah’ yazdı.