22 yıl aradan sonra geri döndü


Moda dünyasında ‘Siyahların Kadını’ olarak bilinen Neslihan Yargıcı’nın ‘Women in Black’ adını taşıyan 80’S 90’S Vintage defilesi, İzmir’de yapıldı. Son defilesi 1995 yılında yapan Yargıcı, 22 yıl aradan sonra büyük bir heyecan yaşadı. 
Banu Noyan koreografisiyle gerçekleşen defilede Yargıcı’nın bugüne kadar gerçekleştirdiği tüm defilelerinden oluşan koleksiyonu yer aldı. Yargıcı’nın 80’li ve 90’lı yıllarda hazırladığı ve yıllardır özel metodlarla sakladığı kıyafetleri muhteşem bir şov eşliğinde yeniden tanıtıldı.
Merve İldeniz podyumda 1995 yılında Neslihan Yargıcı defilesinde giydiği kıyafetle yürüdü. Annesinin izinden giderek podyuma adım atan Leyla Önal, 20 yıl önce annesinin giydiği kostümle podyumda yürüdü. Podyumda profesyonel mankenlere taş çıkaran Leyla Önal, ‘Bu yıl liseyi bitiriyorum ve yurtdışına gideceğim. Dünyaya açılmak hatta Victoria Secret defilesinde podyuma çıkmak istiyorum’ dedi.
Özge Ulusoy, podyuma üzerinde 2 bin 320 adet altın paranın bulunduğu oryantal bir kostümle çıktı. Kostümüyle bütünleşen özel dans şovu izleyenlerden büyük alkış aldı. Finalde ise İvana Sert, aynalarla kaplı siyah bir gelinlikle yer aldı. Defilede tüm mankenler özel olarak hazırlanan peruk ve gözlüklerle yürüdü.


Notice: Undefined offset: 0 in /home/tekmagazin/domains/tekmagazin.com/public_html/wp-content/plugins/zombify/zombify.php on line 533

Notice: Undefined offset: 0 in /home/tekmagazin/domains/tekmagazin.com/public_html/wp-content/plugins/zombify/zombify.php on line 533
Choose A Format