Talat Bulut Şevval Sam’a ateş püskürdü: Bunun hesabını verecek


Talat Bulut, ‘Yasak Elma’ dizisinin setinde kostüm asistanını taciz ettiği haberleriyle gündeme geldikten sonra kendisiyle rol almak istemeyen Şevval Sam’a ateş püskürdü.

‘Birsen Altuntaş’la Show Dünyası’ isimli bir Youtube kanalı açan gazeteci Birsen Altuntaş’ın ilk konuğu, Talat Bulut oldu. Bulut, taciz iddialarından sonra kendisiyle rol almak istemeyen Şevval Sam’a ‘Benimle çalıştığı için ‘maalesef’ demiş, bunun hesabını verecek’ dedi.

‘Yasak Elma’ dizisindeki rol arkadaşı Şevval Sam’ın kendisiyle çalışmak istemediği yönündeki haberlerine şu sözlerle ateş püskürdü: Ben onunla (Şevval Sam) konuşmuyorum. Çünkü konuşabilecek paylaşımlarımın olmadığını düşünüyorum. Bir gazeteci kendisine ‘Birlikte çalışacaksınız ne düşünüyorsunuz?’ diyor cevabı ‘Maalesef”. Bana kimse benimle çalıştığı için maalesef diyemez. Bunun hesabını verecek.

Benim hiçbir şey yapmadığımı düşünme zekan yok mu? ‘Taciz zaten kuytu köşede yapılır’ diyor ne demek bu ya?. Nedeni de ben onunla diyalog kurmadığım için. Bence nedeni bu. Olay bu, samimiyeti yanlış değerlendirenlerin sorunu bu. Siz şükretmelisiniz ki Talat Bulut gibi bir oyuncuyla çalışıyorsunuz. Aslında benden öğrenecekleri çok şey var. Ama demek ki öğrenmeye açık değiller. Popüler olmak başka bir şey gerçek aktör olmak başka bir şey…

İşte o sözler: