Tuğba Yurt’un ‘Masal’ı


Pop müziğin genç seslerinden Tuğba Yurt, yeni şarkısı ‘Masal’ için kamera karşısına geçti.

Sözü Gökhan Şahin, müziği Melda Gürbey ve düzenlemesi Serkan Ölçer’e ait olan şarkısını Murat Joker yönetmenliğinde kliplendiren Yurt, sahne aralarında seti ziyaret eden basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Çekimlerin yapıldığı mekanı ‘Kara Sevda’ dizisini izlerken keşfettiğini ve hayran kaldığını dile getiren sanatçı, ‘Bu mekanı özellikle ben tercih ettim. Dizide bu ev Burak Özçivit’in evi olarak kullanılıyordu. Dokusu ve doğası beni adeta büyüledi’ dedi.

Yeni şarkısının bir süre sonra çıkacak albümününde müjdecisi olduğunu da ifade eden Tuğba Yurt, ‘Bu sebeple de ayrı bir heyecan ayrı bir mutluluk yaşıyoruz. Emeği geçen herkese bir kez de sizlerin aracılığı ile şükranlarımı sunmak istiyorum’ diyerek tüm ekibine teşekkür etti.

Muhabirlerin, ‘Şansınızı dizilerde ve sinema filmlerinde de denemek ister misiniz?’ sorusuna Yurt, ‘Eğer bu yönde bir teklif alırsam düşünmeden reddederim diyemem. Kendimi bu alanda da sınamak hoşuma gidebilir’ yanıtını verdi.

Yönetmen Murat Joker tarafından hemen her sahnenin ardından alkışlarla tebrik edilen Yurt, klipte verdiği cesur pozlarla da yürek hoplattı.