TÜRKİYE’DEKİ ŞARTLARA GÖRE BABALIK YAPIYORUM!


Coşkun Sabah bayramın birinci gününde, Bodrum Azka Otel’de sahneye çıktı.

Sahne öncesinde basın mensuplarının karşısına çıkan sanatçı, Hürriyet Kelebek’e verdiği röportajda kızı Roza için söylediği ‘Üniversite öğrencisi bir kızın mayolu fotoğrafı olamaz. Kapattırdık Instagram’ını’ açıklamasına gelen eleştirilere yanıt verdi.

Usta sanatçı şunları söyledi:

Gayet normal bir babalık görüşü yaptım. Onu da saptırmışlar. Ben üniversite okuyan bir kız babası olarak kızımın mayolu fotoğrafını Instagram sayfasında herkese açık şekilde koymasını istemiyorum. Bundan doğal ne olabilir?

Ben umursamıyorum bile. Sizin ne haddinize benim babalığımı sorgulayacaksınız, ben sizin babalığınızı, adamlığınızı sorguluyor muyum? Benim hayat görüşümü, benim felsefemi eleştirebilir misiniz? Normal Türk örf ve adetlerine uygun bir Türk babasıyım. Ben Türkiye’deki şartlara göre babalık yapıyorum. Türkiye’yi de çok iyi tanıyorum. Diyarbakırlıyım, onun için ben ne yaptığımı çok iyi biliyorum.

Sanatçı, ‘Kızınızın sizinle 10 gündür konuşmadığı haberleri doğru mu’ sorusuna, ‘Ben ona gönül koydum. Kızım yaptığı hatayı biliyor. Kızımın bana bir kızgınlığı yok’ diye yanıtladı.


Choose A Format